Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

10 rad, jak zhubnout pomocí revoluční české metody

20. 07. 2015 | Diety
Vyzkoušeli jste už spousty diet a cvičení, ale výsledný efekt byl vždy stejný – prostě nemůžete zhubnout, ať děláte, co děláte? Vyzkoušejte novou metodu emočního hubnutí. Neutratíte ani korunu a navíc ji vymysleli čeští odborníci českým ženám na míru.

„Často se ve své praxi setkávám s tím, že lidé, kteří chtějí hubnout, dělají vše správně – cvičí, jedí zdravé potraviny, ale nehubnou. Ztrácejí motivaci a do zrcadla se pak dívají se stále větším despektem. Svou snahu zhubnout pak prostě vzdají,“ říká výživový specialista.

 „Zastáváme názor, že mysl a tělo jsou propojené a velmi se ovlivňují. Problémy se pak odrážejí v mnoha nemocech, a je prokázáno, že anorexie, bulimie, ale také nadváha či obezita jsou často psychosomatického rázu. Protojsme přišli s praktickou metodou, jejíž podstatou je to, že když změním své myšlení, změním i svou fyzickou a psychickou kondici,“
vysvětluje terapeutka.

Hubnutí je přitom návyk jako mnoho dalších věcí v životě. Většina lidí podle odborníků nezhubne, protože si pravidelně nepřipomínají své cíle a především konkrétní emocionální stav z období, kdy se rozhodli zhubnout. Vzpomeňte si na to, co se vám honilo hlavou a jak jste se cítili. Byli jste naštvaní, že už takhle nechcete vypadat? Nebo jste se naopak těšili na to, co vám okolí v létě řekne na to, jak jste zhubli? Pokud vám najednou chybí motivace, je zásadní vrátit se k tomu, proč jste chtěli zhubnout a začít znovu – pomocí vlastích pozitivních emocí.

10 rad, jak zhubnout pomocí revoluční české metodyDesatero Emočního hubnutí


1.    Spojte si fotografii s vítěznými pocity.

Vyberte si fotografii, na které vám to skutečně sluší a máte na ní svou ideální váhu. Namnožte ji, dejte si ji do diáře, na plochu počítače, na lednici, na pracovní stůl… K fotografii si napište, kdy chcete takto vypadat. Pořád si připomínejte svůj cíl a hlavně ho mějte na očích, zejména kdykoliv se vám nechce jít cvičit či si chcete dát něco hodně nezdravého. Jakmile se vcítíte do toho, že už takto vypadáte, okolí vám blahopřeje, jste na sebe pyšná…, zažijete neskutečně příjemné pocity a ty jsou pro vaši motivaci ze všeho nejdůležitější.

2. Myslete na to, že hubnete.
Hubnutí je ve vaší hlavě a mysl dokáže přesvědčit tělo. Jak na to? Představujte si, že máte volnější kalhoty, hubenější stehna, vypracovanější břicho, štíhlejší paže… Cvičte svou mysl v této velké změně, nejen tělo. A pozor: síla pozitivního myšlení má dvojitý účinek i při fyzickém tréninku!

3. Choďte se dívat na své vysněné oblečení!

Choďte se dívat na oblečení, do kterého se vejdete, až zhubnete. Představujte si, jaké to bude, až budete mít na sobě džíny a šaty o několik velikostí menší. Každá taková návštěva vám dodá palivo do víry, že stojí za to zhubnout a to vás přiměje k vyšší aktivitě.

4. Podělte se o informace o vašem hubnutí.
To, že zhubnete, řekněte každému, koho znáte a hlavně z řad svých přátel i spolupracovníků. Požádejte je o povzbuzování.

5. Foťte se každý týden, abyste tu změnu viděli.

Udělejte si album svých fotek z výsledků svých hubnoucích aktivit. Výsledky vaší práce vás budou motivovat. A motivace je základ. Stejně jako pochvala a ocenění toho, co děláte.

6. Zhmotněte si svou vysněnou váhu.
Vytvořte si kartičku, kde si napíšete své cíle. Například vaši chtěnou váhu, obvody těla po zhubnutí. Každý den si ji čtěte a do svého podvědomí si neustále vkládejte stav, který sice ještě není reálný, ale kam směřujete. Toto je síla myšlení. Jste tím, na co každý den myslíte. Pokud budete myslet jen na to, že jste tlustí, a že po všem přibíráte, nemůžete nikdy výrazně a trvale zhubnout.

7. Mluvte k sobě hezky.
To, jak každý den mluvíte o jiných i o sobě, vytváří realitu. Jen hezké slovo přitahuje hezké chvíle a i zdravý fyzický stav.

8. Dělejte vše pro to, abyste byli šťastní.

Jen šťastné tělo může být dlouhodobě zdravé, fit a bez nadbytečné tukové vrstvy. Pracujte na pozitivním myšlení a každý den se usmívejte. Úsměv vyvolává ozdravné procesy ve vašem těle.

9. Diář nejen na práci.

Tak, jako si plánujete práci, naplánujte si do stejného deníčku i vaše hubnoucí aktivity na další den. To, co budete po celý den jíst, kdy a jak se budete hýbat, i kdy si uděláte chvilku na to, abyste si celý den zhodnotili a motivovali!

10. Vydržte, nevzdávejte to!Ing. Martin Škába
Pokud máte někdy špatný den, zhřešíte nezdravým jídlem, nechce se vám jít cvičit, nezoufejte. Nic není ztraceno! Každý den, kdy uděláte jakoukoliv maličkost vedoucí k lepšímu životnímu stylu, stojí za to. Hlavní rada zní: Nic neodkládejte na zítřek! Chcete zhubnout? Začněte hned!
 

Autor: Ing. Martin Škába
Výživový specialista
www.skaba.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku 10 rad, jak zhubnout pomocí revoluční české metody:

10 rad, jak zhubnout pomocí revoluční české metody
10 rad, jak zhubnout pomocí revoluční české metody
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !