Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Je naše dítě zralé na vstup do školy?Je naše dítě zralé na vstup do školy? Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 24.02. 2018
Dnes má svátek Matěj
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

13. komnata Václava Upíra Krejčího

23. 01. 2015 | Televizní tipy
Známý bavič vyrůstal v rodině bez lásky a pochopení a zažil domácí násilí. Pořad 13. komnata Václava Upíra Krejčího připravili: Z. Burešová, J. Nekvasil a D. Smržová

Bavič, scenárista, herec, zpěvák i spisovatel Václav Upír Krejčí se narodil 13. 10. 1955 v Rakovníku. Vystudoval Ježkovu konzervatoř, obor pantomima, výrazové divadlo. Od roku 1979 působil v Mimtriu. Diváci ho znají z pořadů Ivana Mládka, Možná přijde i kouzelník, působil v Černém divadle F. Kratochvíla, Divadle F. R. Čecha, GAGu Borise Hybnera i Semaforu. S Petrem Urbanem založil Nadnárodní divadlo Rudyho Pivrnce. Je nositelem hlavní ceny na festivalu pantomimy v Litvínově (1979), působil jako zpěvák, dramaturg, hrál ve filmech i na bicí v kapelách, napsal dvě divadelní hry.

13. komnata Václava Upíra KrejčíhoAč se etabloval především jako komik a rovněž v soukromém životě se mu daří, neboť má spokojené manželství a je pyšným otcem dvou dcer, sám neměl šťastné dětství. Zažil týrání od vlastních rodičů, mnohdy býval bezdůvodně bit a odstrkován. V pořadu 13. komnata Václava Upíra Krejčího se dozvíte, že matka ho nechránila a otec si na něm vybíjel nespokojenost z nepodařeného manželství. Přísný otec mu také zakazoval hrát divadlo. Kromě nelásky svých rodičů zažíval Václav domácí násilí a teror u svých prarodičů, které často navštěvoval. Jeho dědeček byl považován za geniálního muže a vizionáře. Postavil prý první obchodní dům ve střední Evropě. Byl však duševně narušený a týral svou ženu. Václav býval v dětství svědkem vypjatých situací u prarodičů. Nakonec jeho babička předčasně zemřela. Václavovým dětstvím se prolínala tragická rodinná úmrtí a další zapeklité zážitky, které ho poznamenaly na celý život.

Přesto na něm málokdo pozná dřívější utrpení. Naopak často dělá legrácky a neustále se směje a pitvoří. Je zakladatelem spolku Něžná brutální poezie, fotografuje, píše, vydává knihy a hudební nosiče, vystupuje s hereckými kolegy, vymýšlí gagy pro děti, kampaně a projekty pro firmy. Jediné, co prý neumí, je malovat. V pořadu 13. komnata Václava Upíra Krejčího se dozvíte, že těžké zážitky z dětství ho naučily brát život s humorem a bavit druhé.  Nevlídné rodinné zázemí v původní rodině si vynahradil tím, že založil vlastní rodinu, v které panují hezké vztahy.

Pořad 13. komnata Václava Upíra Krejčího můžete sledovat 23. 1. 2015 od 20,55 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku 13. komnata Václava Upíra Krejčího:

13. komnata Václava Upíra Krejčího
13. komnata Václava Upíra Krejčího
13. komnata Václava Upíra Krejčího
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !