Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem

20. 03. 2011 | Televizní tipy

Další díl 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem přináší nové příběhy, které pobaví nejednoho diváka. 1. příběh nese název Stella Negro. Notáře Emanuela Černého navštíví pan Huml. Hodlá změnit závěť ve prospěch své současné ženy a chce vynechat syna z prvního manželství, který jej kdysi opustil.


Notář Černý pana Humla varuje a vypráví mu příběh své dcery. Ta od něj kdysi ve zlém odešla. Když se po letech objevila, jmenovala se Stella Negro a hodlala s ním opět bydlet...


Paternita 


donutilHerec oblastního divadla Lumír Marvan má právě premiéru Čechovova Višňového sadu. V hledišti ho pozoruje zajímavá mladá žena. Je to Šárka Viklická a myslí si, že by mohla být jeho dcerou. Herec zavzpomíná a s překvapením zjistí, že měl opravdu před lety poměr s jednou divadelní kritičkou, se kterou se seznámil, když napsala velmi nepříznivou kritiku na jeho výkon. Ano, to byla Šárčina matka, která nedávno zemřela a tajemství otce si vzala sebou do hrobu. A Marvan se s radostí a dojetím chystá na své pozdní otcovství...


Majordomus 


Jako dědeček je Leopold Stolař skvělý. Dovádí s vnuky, až se jejich vychovatelka Emilie Fantlová zlobí. V práci je ovšem pan Leopold přísný a důsledný. Tak důsledný, že se dostane do křížku s novým vedením radnice, kde je zaměstnán jako vedoucí městských služeb, a dá výpověď. Dcera Anna ho tedy zaměstná jako vychovatele. Jenže z laskavého a dovádivého dědy je náhle přísný morous...Další povídkový triptych z populárního cyklu má téma Otcové a dcery. Úsměvné morality, jejichž scénáře napsal David Jan Novotný, režíroval Zdeněk Švarc. Miroslav Donutil v nich zosobnil různé typy současných mužů, zapletených do pracovních i generačních konfliktů. V úvodní povídce Stella Negro ztělesnil maloměstského notáře, který jednomu z klientů líčí historii rozporuplného vztahu se svou dcerou (Táňa Pauhofová). S tvrdohlavou dívkou se kdysi rozešel v zlém.


donutilStáňa se pak zahleděla do kouzelníka Viktora (Martin Dejdar) a pod uměleckým jménem Stella Negro s ním vystupovala po světě. Po žárlivém výstupu jej ale opustila a vrátila se k otci. Ten brzy zjistí, že dcera na bývalého partnera stále vzpomíná. Viktor a jeho nová asistentka (Hana Mašlíková) právě v té době přijedou do města vystupovat...


Druhá epizoda Paternita začíná na představení Čechovova dramatu
Višňový sad. Donutil v ní ztvárnil provinčního herce Lumíra Marvana,
který marně sní o hvězdné kariéře. Mezitím se seznámí se záhadnou
Hedvikou (Lucie Vondráčková), která mu prozradí, že by mohla být jeho
dcerou. Její matka, někdejší studentka divadelní vědy, kdysi psala
zdrcující kritiky.


Marvan absolvuje test na DNA a stane se objektem pikantních drbů... Příběh z divadelního zákulisí, v němž si samolibého režiséra zahrál Jan Hrušínský, má otevřené rozuzlení.V závěrečné povídce Majordomus se Donutil převtělil v zásadového inženýra, působícího u městských komunálních služeb. Pořádkumilovný muž se střetne s novým šéfem (Miroslav Táborský).


Poté, co ze zaměstnání dobrovolně odejde, získá práci v soukromé firmě své dcery (Vanda Hybnerová). Na novém postu však jedná jako pedant, jenž dbá o každou korunu. Zásadně změní i své výchovné metody vůči dvěma vnukům... Původní, přehnaně úzkostlivou pečovatelku rozpustilých kluků, ztělesnila Iva Janžurová.


3 plus 1 s Miroslavem Donutilem můžete sledovat 20.3. od 20:00 na ČT1


Zdroj: Česká televize


Vendi V.
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem:

3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Bankovky