Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 20.06. 2018
Dnes má svátek Květa
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

35. Minerva - mezinárodní výstava zdraví a esoteriky

25. 09. 2010 | Novinky

Horší se vám oči a zvažujete, že si necháte předepsat další, o něco silnější brýle? Ještě než k „očaři“ zamíříte, zkuste něco pro zlepšení zraku udělat sami.


Na 35. Minervě – mezinárodní výstavě zdraví a esoteriky se naučíte účinné oční cviky pro posílení očních svalů a schopnosti zaostřovat, stejně jako mentální techniky, které zlepší schopnost mozku zpracovávat signály z očí. Stačí, když o prvním říjnovém víkendu zamíříte do Michnova paláce na pražské Malé Straně a můžete svůj zrak zlepšit až o několik dioptrií!


minervaMEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ZDRAVÍ A ESOTERIKY
35. MINERVA


Motto: „Největší poklad světa máme ve svém srdci...“


2. – 3. 10. 2010    10:00–18:00


Michnův palác
Újezd 450/40, Praha 1 – Malá Strana
(součást Tyršova domu, poblíž lanovky na Petřín)


Co je Minerva


Minerva je výstava, která se v Michnově paláci koná pravidelně 4x do roka. Můžete na ní kontaktovat přední české i zahraniční odborníky na alternativní a přírodní medicínu, astrologii, numerologii, výklad karet a další obory a navštívit řadu zajímavých přednášek, seminářů a workshopů z těchto oblastí. A samozřejmě tu na vás čeká spousta cenově zvýhodněných nabídek léčivých přípravků, zdravotních pomůcek, doplňků stravy, zdravé výživy, literatury, léčivých obrazů a kamenů a spousty dalších věciček pro zdraví i pro radost.


Na co se můžete těšit?


Jako vždy na širokou nabídku zkušených a kvalitních odborníků a také na bohatý program přednášek seminářů. Ty se přitom budou konat nejen po celou dobu výstavy (souběžně ve třech sálech), ale i o tři týdny později, v rámci tzv. Malé Minervy (jde pouze o přednášky a semináře, bez hlavního výstavního programu). Ze spousty zajímavostí, které vás tentokrát na Minervě čekají, můžeme doporučit třeba následující:


Opravdovým bonbónkem bude seminář peruánského šamana Juana Carlose Pacaya Gomeze, který zájemcům odhalí duchovní rovinu prastarých indiánských příběhů a předvede nefalšovaný šamanský rituál, nebo přednáška Dr. Kurta Eberta, bývalého ředitele oddělení klinické neuropsychologie na Temple University Hospital a tvůrce Terapie přitahovacích polí (AFT), jedné z nejúčinnějších metod podpory osobního růstu, jaké jsou v současnosti k dispozici.


minervaZajímavé bude i setkání s rakouskou terapeutkou Claudií Schwehla. František Capellari vám prozradí, jak se pomocí regresní terapie zbavit strachu, úzkosti, alergie či astmatu, na tvůrčí dílně s názvem „Co je to láska” si zhotovíte vlastní léčivý obrázek a primář MUDr. Jan Miklánek vám nastíní možnosti léčby pohlavních chorob pomocí homeopatie. A samozřejmě tu na vás, jako pokaždé, bude čekat spousta cenově zvýhodněných nabídek léčivých přípravků, zdravotních pomůcek, doplňků stravy,  literatury, léčivých obrazů a kamenů. 


2. 10. od 14. 00 herečka Luba Skořepová s vámi bude besedovat o tématu své nové knihy Tajemné síly přírody.


MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA ZDRAVÍ A ESOTERIKY
35. MINERVA 2. – 3. 10. 2010 od 10:00–18:00 v Mnichově paláci


Zdroj: Minerva


Vendi V.
ChytráŽena.cz 


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !