Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 01.12. 2020
Dnes má svátek Iva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

5 chyb, které nás při úpravě obočí dělají starší

3. 11. 2020 | Krása
Krásně tvarované, husté a výrazné. Tak velí současný trend vzhledu obočí, které je nejvíce IN. Zdá se vám styling obočí příliš složitý, abyste ho zvládla doma? Věřte, že se není čeho bát. Je jen důležité vyvarovat se těchto častých chyb.

1. Chybějící obočí


Máte řídké obočí, které ne a ne dorůst? Trápí vás v něm mezery? Nezoufejte. Hustotu obočí znovu obnoví speciální séra a boostery, které podporují jeho růst. Velice populární jsou v poslední době ty, které obsahují výtažek z karibského korálu Trsovníku lékařského. Protože se tato látka přirozeně vyskytuje v korálech Plexaura homomalla, je bioaktivní a lidské tělo ji tedy vstřebává mnohem snáze než uměle vyrobené látky.

2. Příliš velká mezera mezi očima


Někdy se stane, že nám v zápalu vytrhávání obočí vznikne příliš velká mezera nad kořenem nosu. To ale působí zpravidla velice nepřirozeně, protože základní pravidlo úpravy obočí zní: Obočí by mělo vždy začínat nejdále u vnitřního koutku oka. Končit by mělo tam, kde je přímka, která vznikne, když si přiložíte tužku na jednu stranu nosu s vnějším očním koutkem.

3. Obočí bez oblouku


Vaší tváři dodá výraz a podle stylistů dokáže omladit celý obličej správně vytvarovaný oblouk obočí. A jaký to je? Takový, který ze dvou třetin směřuje nahoru a z jedné třetiny dolů. Obecně pak platí pravidlo upravovat obočí svrchu jen minimálně a soustředit se na jeho úpravu ze spodní části.


4. Drastické ztenčování


Každá změna při úpravě obočí by měla být vždy provedena citlivě a s ohledem na náš celkový vzhled. Drastické ztenčování, nebo naopak divoké domalovávání většinou nadělá víc škody než užitku. Nejvíce „in“ je dnes rozhodně přirozenost a spíše hustší obočí.
Pokud se vám stane, že to s pinzetou přeženete, můžete sáhnout po domácích barvách na obočí.


5. Špatně zvolená barva či odstín


Pokud potřebujete obočí domalovat, pečlivě zvažte barvu i odstín, který si u daného přípravku vyberete. Nejdůležitější je, aby takto vytvořené obočí působilo co nejpřirozeněji. V současné době jsou právě z tohoto důvodu velice oblíbené paletky pudrových barev, které můžete použít jednotlivě, nebo je vzájemně míchat pro dokonalé zvýraznění obočí.


Zdroj, foto: Pohodarky.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !