Vyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříkuVyrob si sama: léčivý olejíček z květů šeříku Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Léto - čas jahodLéto - čas jahod Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 04.07. 2020
Dnes má svátek Prokop
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

A je to naše! - 29.5. 2017

29. 05. 2017 | Televizní tipy
Překvapení jara na Primě! Filip Blažek jako moderátor nové soutěže A je to naše!  Televize Prima uvede na obrazovky novou soutěžní hru „A je to naše!“. Hra má čtyři kola a velké finále. Pro soutěžící tady platí dosud nevídané pravidlo – ceny za desítky tisíc korun můžou vyhrát nikoli až ve finále, ale rovnou v každém kole.

O vítězství bojují vždy dva rodinné týmy a diváci si společně s nimi budou moci otestovat nejen své znalosti, ale například i postřeh. První díl soutěžní hry odvysílá Prima v pondělí 15. května a vysílat ji bude každý všední den v podvečer před Prostřeno! – a poprvé ve své kariéře se v roli moderátora přestaví herec Filip Blažek. Dramaturgem pořadu je Libor Bouček.

A je to naše! - 29.5. 2017Pro Filipa Blažka jde o zcela novou životní zkušenost. „Já mám hrozný stres, a to je asi základ všeho. Až se uklidním a usadí se to v hlavě, ta pravidla, tak snad budu víc komunikovat s lidmi, ti mi taky pomůžou, tak snad, a zatím všichni se snaží mi pomáhat, takže je to skvělé.“ říká Filip Blažek.

Proč nabídku na moderování hry přijal? „Proběhla mi hlavou myšlenka, že bych třeba odboural všechny tyhle ,drakyʻ, kterých se bojím, toho neznáma. Už několikrát v životě jsem vyzkoušel něco nového, protože vás to jako nakopne někam jinam. Mám pocit, že jinak by člověk zlenivěl, protože dělá věci, které umí, a pak se tak jako rozplizne. S novými věcmi se člověk vždycky nakopne. Tak uvidím, jestli mi to vyjde i tady,“ směje se moderátor.

Je v pořádku, že je nervózní, Filip je poctivý a pokorný a je to první práce tohoto druhu, co ho čeká, takže u něj je přesně teď zdravá nervozita. Myslím si, že to zvládne úplně skvěle, je výborně připravený a je radost s ním dělat,“ prozradil Libor Bouček.

Právě on je pro Filipa Blažka v jeho nové životní roli velkým vzorem a parťákem, a jaký je podle něj Blažek v této soutěži? „Podle mě ten důvod, proč na Filipa padla volba, je, že má v sobě obrovskou empatii a je hrozně milý a hodný člověk, přesně to, co soutěž tohoto druhu potřebuje, to on naprosto splňuje. Myslím si, že jsme objevili velmi nečekaného a dobrého moderátora,“ těší se na soutěž Libor Bouček.

Hra A je to naše! má čtyři kola a velké finále. Pro soutěžící tady platí dosud nevídané pravidlo – ceny za desítky tisíc korun můžou vyhrát ne až ve finále, ale rovnou v každém ze čtyř kol. Heslo soutěže je: rozdáváme ceny od začátku do konce. Soutěží se například o lednice, sekačky, herní konzole, televize, domácí spotřebiče do kuchyně, notebooky a další ceny. Ve finále je pak čeká hlavní cena.

Tým, který bude mít na konci všech čtyř kol víc bodů, postupuje do finále, ve kterém může vyhrát poukaz na zájezd pro celou rodinu.

První kolo je znalostní test. Každý ze dvou soutěžících týmů si zvolí svého zástupce, kteří se proti sobě utkají. Správnou odpověď na otázku můžou vybírat ze dvou možností, mají na to časový limit pěti sekund. Za každou správnou odpověď získají bod.

Následuje druhé kolo a tam jde o postřeh. Soutěžící musí rozpoznat například rozdíly na obrázcích nebo dobrý postřeh u grafické animace, například spočítat správně mláďata, která se různě schovávají za rodiče.

Třetí kolo vyžaduje všeobecný přehled a trochu logického a rychlého uvažování a jmenuje se žebříčky. Musí například správně seřadit stavby světa podle velikosti, zvířata podle věku, kterého se mohou dožít, knihy o Harry Potterovi podle roku vydání atd.

Ve čtvrtém kole mají hráči za úkol uhodnout, kdo nebo co se skrývá na obrázku. Ten je ale zakrytý 16 políčky a pod každým se skrývá otázka, po každé správné odpovědi se políčko odkryje. Jmenuje se odkrývačka. Hra končí ve velkém finále, kde čeká jeden vítězný tým několik záludných otázek, ovšem z oblastí, které si sami zvolí. Po zodpovězení 4 otázek v různých úrovních pyramidy vyhrávají zájezd!

Nová soutěž A je to naše! startuje v pondělí 29.5. 2017 od 16:40 na Primě!


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku A je to naše! - 29.5. 2017:

A je to naše! - 29.5. 2017
A je to naše! - 29.5. 2017
A je to naše! - 29.5. 2017
A je to naše! - 29.5. 2017
A je to naše! - 29.5. 2017
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !