Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 19.02. 2018
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Áčkofest 2014 aneb Den nejen pro rodinu

27. 06. 2014 | Kultura
Áčkofest 2014 vychází z předchozích ročníků Dne pro rodinu a letos se bude konat 28.6. 2014 od 10.00 do22.00, na Střeleckém ostrově v Praze. Cílem festivalu Áčkofest 2014 je vytvořit v Praze akci, která je určena stejnou měrou dětem i jejich rodičům.

V programu jsou ryze dětské aktivity, jakými jsou divadelní představení pro nejmenší, dětská divadelní dílna, tiskání ruček na trička, malování na obličej, taneční kurzy pro děti…

Áčkofest 2014 aneb Den nejen pro rodinuDalší část programu festivalu Áčkofest 2014 je zaměřena na společné aktivity rodičů s dětmi. Jsou postaveny tak, aby byly zábavné a poučné pro děti i jejich rodiče a vedly k jejich lepší vzájemné komunikaci. Sem patří například rukodělné dílny, společné masáže pro rodiče s dětmi, soutěže a mnoho dalších.

Poslední okruh programu je vyhrazen pro rodiče. Taneční dílny, masáže, večerní benefiční koncerty. To vše je doplněno o festivalovou tržnici a restaurace, kde si návštěvníci mohou vychutnat skvělé zdravé jídlo a dozvědět se něco málo o zdravé výživě.

Po celý průběh festivalu Áčkofest 2014 bude zajištěno hlídání dětí v dětském koutku. Výtěžek z benefice bude použit na stěhování A centra do větších prostor, které zajistí maminkám i jejich dětem větší komfort.

To vše a mnoho dalšího vás čeká na festivalu Áčkofest 2014 již 28.6. 2014 od 10:00 do 22:00 na Střeleckém ostrově v Praze.

Zdroj, foto: Áčkofest 2014

Vendula Vrablová
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !