Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 19.10. 2018
Dnes má svátek Michaela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Aféry - Bláznivá

25. 03. 2011 | Televizní tipy
Advokát Dan Majer rozplétá spletité vztahy svých klientů a pátrá po příčině, která přivádí manželské páry až do jeho kanceláře rozvodového právníka. Kdysi milující se dvojice teď neváhají čelit rozvodovým tahanicím.

Druhý díl nového seriálu Aféry, inspirovaný skutečnými příběhy manželských dvojic v rozvodových řízeních, uvidíte už v pátek 25. března ve 20.00 na Primě.


Dan Majer dostane na stůl případ paní Walterové, učitelky občanské nauky na gymnáziu. Je vdaná za kolegu – učitele češtiny Martina a mají malé dítě. Ona ale není šťastná a chce se rozvést. Manžel ji prý ponižuje a psychicky týrá. Lze však obhájit toto tvrzení klientky, která trpí depresemi a bere silná antidepresiva? A co teprve když je zapije alkoholem? To se pak
i modřiny na rukou paní Walterové dají vysvětlit všelijak. Opravdu si ale všechno vymýšlí, jak tvrdí její muž? Kde končí láska a začíná manipulace?

Dáše Walterové je 36 let, jejímu muži – bezúhonnému profesorovi Martinovi bylo 50. Oba mají společnou profesi, malého syna a krásný dům. Paní Dáša ale trpí depresemi, které už bez prášků nezvládne. Její manžel ji miluje a snaží se jí pomáhat. Kde ale přišla k modřinám na zápěstí? Pokusila se o sebevraždu; nebýt manželova včasného zásadu, už tady není. Advokát Majer ví, že přítomnost záchranné služby na místě by toto manželovo tvrzení jen potvrdila. Jak zastupovat klientku, která zamlčuje fakta? Možná pomůže svědectví Soni Pekaříkové – sestry paní Dáši. Dosvědčí, že se její švagr Martin doma chová autoritativně
a arogantně. Zdá se tedy, že můžou k soudu. Jenže i pan Walter si najme právníka. A ten si servítky nebere – manželka jeho klienta nechala ve vaně málem utopit svého syna! O jejím špatném duševním stavu nemůže být pochyb – a budou žádat svěření dítěte do péče otce. To obě ženy, jež vehementně trvají na svém tvrzení, zdrtí. Vše bylo podle nich jinak. Dan Majer má z toho pěkně zamotanou hlavu, a navíc i pocit, že stále ještě neví všechno. Zdá se totiž, že Soňa něco tají. Zkušený právník proto připraví malou lest. A díky ní má nakonec
v rukou důkaz a víru, že svou klientku rozvede a syna dostane do její péče.

Danu Majerovi by se žilo lépe, kdyby rozplétal jen zamotané nitky vztahu manželů Walterových. Jenže to by jeho matka nesměla toužit po vnoučeti. Dokonce tak, že neváhá svému synovi dohazovat nápadnice na rande! Když už tam tedy musí, alespoň je unudí. Ještěže ho v tomto plánu překvapivě podporuje i asistentka Lucie.


Epizoda 2: Bláznivá

Hrají:
Dan Majer        Pavel Kříž
Lucie Nováková    Kristýna Fuitová-Nováková
Dáša Walterová    Petra Špalková
Martin Walter        Daniel Rous
Soňa Pekaříková    Dana Verzichová
advokát Dalibor Kubina Zdeněk Pikl

Zdroj: Prima

Mirka Bali
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Aféry - Bláznivá:

Aféry - Bláznivá
Aféry - Bláznivá
Aféry - Bláznivá
Aféry - Bláznivá
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Sledujete tento seriál?
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Hromada zlaťáků