Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.12. 2018
Dnes má svátek Ester
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Akce na zámcích v dubnu 2011

16. 04. 2011 | Vaše tipy

V dubnu počasí bývá proměnlivé, k vodě se ještě nehodí, ale na výlety po památkách je jako stvořené. V sobotu 16. dubna slavíme Mezinárodní den památek a řada zámků si připravila speciální program. Určitě většina z nás navštívila nejznámější zámky jako Hluboká nad Vltavou nebo Červená Lhota.


Protentokrát je níže uvedeno jiných osm zámků, kde se koná v dubnu něco zajímavého. Když bude hezké slunečné počasí, můžete zavítat například do zámeckého parku a udělat si i třeba piknik. Pokud bude pršet, stačí si zakoupit některou z prohlídkových tras.

Zámek Ctěnice


V přilehlém parku si můžete kdykoli přes den udělat piknik, vstup do parku je zdarma. Pokud si budete přát piknikový koš, můžete si ho objednat přímo na zámku.

Státní hrad a zámek Český Krumlov


Od dubna je otevřeno po 25 letech hradní muzeum.

Zámek Jezeří


V sobotu 16. dubna budou prohlídky zámku rozšířeny o jinak nepřístupné prostory.

Státní zámek a hrad Jindřichův Hradec


Během Velikonoc je pro návštěvníky připravena velikonoční výzdoba zámku.

Z
ámek Nelahozeves

 

O víkendu 16.-17. dubna proběhnou na zámku Nelahozeves Hrnčířské slavnosti. Čekají vás ukázky výroby a prodej rozmanitých předmětů, řemeslné dílny pro děti i dospělé, prohlídky zámecké expozice s průvodci v dobových kostýmech, Kejklíř Pupa, soubor Špalíček a Sváťovo loutkové divadlo, speciality zámecké kuchyně, ochutnávky a prodej vín z Roudnického lobkowitczkého vinařství, čajovna v zámeckém sklepení, možnost prohlídky rodného domu A. Dvořáka a kostela sv. Ondřeje.

Zámek Loučeň

V sobotu 30. dubna se konají noční prohlídky při svíčkách.

Státní zámek Opočno


Od soboty 16. dubna bude probíhat výstava ručního nářadí.

Státní zámek Veltrusy

V sobotu 16. 4. si přijďte vlastnoručně vyrobit jarní květinovou vazbu, uplést pomlázku, namalovat vejce nebo si nakoupit různé výrobky nejen s jarní tématikou. Pobavíte se při divadelním i hudebním vystoupení.


Autor:pppeettrr
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !