Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 11.12. 2017
Dnes má svátek Dana
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Allkampf-Jitsu - moderní bojové umění

19. 02. 2011 | Fitness

Allkampf-Jitsu je moderní bojové umění, které je větší měrou zaměřeno na fyzickou kondici a tvrdší provádění chvatových technik, ke kterému se využívají propracované asijské techniky boje. Využívají se především kopy, údery, úhyby těla, házení a páčení. Allkampf-Jitsu je boj, při kterém ochraňujete sebe, své zdraví, ale i majetek. Vytvořeno bylo mistrem bojových umění Jakobem Beckem a to v roce 1968 a stále se rozvíjí kupředu. 

 

Allkampf-Jitsu jsou hlavně hody, porazy a podmety, které  umožní odvést sílu a energii útočníka od vás a svým provedením způsobí okamžitou a rychlou eliminaci útočníka nebo ho alespoň dostane do pozice, ve které ho můžete účinně vyřadit z dalšího boje. Jakmile dojde při boji ke zkrácení vzdálenosti, využívá tohle bojové umění krátkých úderů a šoků na citlivá místa, při zachycení oděvu či částí těla se používá rychlého dynamického strhávání, páčení až lámání všech končetin útočníka. 

 

Při Allkampf-Jitsu se naučíte správnému postoji, údery, kopy, kryty a sebeobranné situace. Všestranná zátěž je vynikající ke zlepšení obratnosti, pohyblivosti a síly. Propracovaný systém nácviku bojových situací vám utvoří návyk, který je vhodný pro použití té nejvhodnější obrany pro danou situaci. Ti zkušenější, kteří už ovládají základy, si mohou vybrat obranné techniky a taktiku boje, které budou nejvíce vyhovovat jejich psychickým a fyzickým schopnostem. Allkampf-Jitsu má více jak 330 základních obranných technik, tři formy kombinace, tzv. kihon a deset kata.

 

Allkampf-Jitsu jsou přesné tréninkové principy, v zásadě se neliší, pouze zakončení je přizpůsobeno fyzické schopnosti pro dané skupiny - děti, mládež, dospělí, výcvik policejních jednotek, armády a speciální jednotky. Pokud je úder nebo kop ve vhodnou dobu na vhodném místě, musí mít ještě správnou intenzitu a odolnost úderové plochy, aby byl účinný. K tomu poslouží úderová průprava, která je zakončena testem přerážení dřevěných desek.

 

Pokud vás napadne fyzicky silnější osoba, použijete vhodnou taktiku pákových technik, která tuto převahu eliminuje. Allkampf-Jitsu je vhodné i pro děti, mládež a ženy. Techniky jsou vhodné jak pro obranu proti úderům, kopům, hodům, škrcení, tak i zbraním jako je nůž, krátká tyč, dlouhá tyč a pistole.

 

Markéta

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Je to moc užitečný článek, ale armáda a bojové složky používají specialní MUSADO.
Obrázek uživatelky
profil
fajn,,,všetko je o pohybe
Obrázek uživatelky
profil
i když téma není zrovna můj šálek čaje. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
hezky napsané ale nikdy jsem o tom neslyšelaSmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
pěkně si popsala moderní bojové umění.Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles