Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 24.01. 2019
Dnes má svátek Milena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ano šéfe 11.3. 2014

11. 03. 2014 | Televizní tipy
Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich se v repríze oblíbeného pořadu Ano, šéfe! vrací a s razancí sobě vlastní vtrhne do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. To vše k plné spokojenosti nejen jejich majitelů, ale také hostů...

Ano, šéfe – 11.3. 2014:


Radniční restauraci
najdeme v historickém domě v centru Jihlavy, na Masarykově náměstí. Celý komplex zahrnuje restauraci s kapacitou 80 míst, kavárnu a diskotéku v suterénu. Vzhledem k umístění v zrekonstruovaném historickém domě by se dalo čekat, že interiér bude příjemný, ale bohužel zařízení restaurace je velmi nemoderní a koresponduje se stejně zastaralým přístupem majitelů, personálu a nesmyslném menu.

Ano šéfe 11.3. 2014Objekt má od roku 1994 v pronájmu rodina Fialova. Pan Fiala, mimochodem předseda cechu hostinských v Jihlavě, pracoval celý život jako číšník. Po revoluci získala jeho rodina majetek a rozhodla se investovat do vysněné restaurace. Manželka, původní profesí účetní, se vrhla spolu s manželem do podnikání v gastronomii. Postupem času se zapojila celá rodina, tedy i všechny tři dcery.

Manželka se stará o účetnictví a nákupy, dcery Veronika a Betty se střídají jako provozní. Všechny tři vypomáhají i na place. Prostřední dcera se restauraci věnuje nejméně, protože začala studovat policejní akademii. Dívky v restauraci prakticky "vyrostly", celý objekt se stal jejich druhým domovem, nechtějí se ho vzdát, stejně jako jejich rodiče.

V podniku je hodně personálu, možná i proto majitelé krachují. Restaurace se potýká hned s několika problémy. Tím největším je nedostatek hostů a s tím spojený rapidní pokles tržeb o 50 %. Byly doby, kdy vydali i 200 obědů, nyní jsou na 80 obědech. Večery jsou v restauraci vždy slabší a podle slov majitele jsou hosty především cizinci, kteří ve městě pracují. V poslední době však přestávají chodit i oni.

Podnik nemá dobrou pověst a traduje se, že Radniční restaurace je nejdražší v Jihlavě. Co jim Zdeněk Pohlreich poradil, uvidíte v repríze oblíbeného pořadu Ano, šéfe! s datem 11.3. 2014.

Reprízu pořadu Ano, šéfe! uvidíte
v úterý 11.3. 2014 ve 22.25 na Primě!


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Ano šéfe 11.3. 2014:

Ano šéfe 11.3. 2014
Ano šéfe 11.3. 2014
Ano šéfe 11.3. 2014
Ano šéfe 11.3. 2014
Ano šéfe 11.3. 2014
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !