Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.02. 2018
Dnes má svátek Gizela
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ano šéfe 12.2. 2015

12. 02. 2015 | Televizní tipy
Nekompromisní šéf a autor mnoha populárních výroků Zdeněk Pohlreich se vrací ve svém pořadu Ano, šéfe s datem 12.2. 2015 – a je jisté, že o zábavu, vzruch a poučení nebude nouze ani tentokrát. Zárukou je originální humor a osobitý přístup Zdeňka, který se při střetu s realitou v obyčejných, ale i lepších restauracích a hospodách projeví opět velmi svérázným způsobem. Kdyby měl vlasy, kdoví, jak by to dopadlo...

Ano, šéfe – 12.2. 2015:


Radniční restauraci najdeme v historickém domě v centru Jihlavy, na Masarykově náměstí. Celý komplex zahrnuje restauraci s kapacitou 80 míst, kavárnu a diskotéku v suterénu. Vzhledem k umístění v zrekonstruovaném historickém domě by se dalo čekat, že interiér bude příjemný, ale bohužel zařízení restaurace je velmi nemoderní a koresponduje se stejně zastaralým přístupem majitelů, personálu a nesmyslném menu.

Ano šéfe 12.2. 2015Objekt má od roku 1994 v pronájmu rodina Fialova. Pan Fiala, mimochodem předseda cechu hostinských v Jihlavě, pracoval celý život jako číšník. Po revoluci získala jeho rodina majetek a rozhodla se investovat do vysněné restaurace. Manželka, původní profesí účetní, se vrhla spolu s manželem do podnikání v gastronomii.

Postupem času se zapojila celá rodina, tedy i všechny tři dcery. Manželka se stará o účetnictví a nákupy, dcery Veronika a Betty se střídají jako provozní. Všechny tři vypomáhají i na place. Prostřední dcera se restauraci věnuje nejméně, protože začala studovat policejní akademii. Dívky v restauraci prakticky "vyrostly", celý objekt se stal jejich druhým domovem, nechtějí se ho vzdát, stejně jako jejich rodiče.

V podniku je hodně personálu, možná i proto majitelé krachují. Restaurace se potýká hned s několika problémy. Tím největším je nedostatek hostů a s tím spojený rapidní pokles tržeb o 50 %. Byly doby, kdy vydali i 200 obědů, nyní jsou na 80 obědech. Večery jsou v restauraci vždy slabší a podle slov majitele jsou hosty především cizinci, kteří ve městě pracují.

V poslední době však přestávají chodit i oni. Podnik nemá dobrou pověst a traduje se, že Radniční restaurace je nejdražší v Jihlavě. Co jim Zdeněk Pohlreich poradil, uvidíte v repríze oblíbeného pořadu Ano, šéfe! s datem 12.2. 2015.

Nenechte si 12.2. 2015 ujít reprízu dalšího dílu oblíbené  gastronomické show Ano, šéfe! od 22:35 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Ano šéfe 12.2. 2015:

Ano šéfe 12.2. 2015
Ano šéfe 12.2. 2015
Ano šéfe 12.2. 2015
Ano šéfe 12.2. 2015
Ano šéfe 12.2. 2015
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !