Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ano šéfe 13.3. 2014

13. 03. 2014 | Televizní tipy
Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich se v repríze oblíbeného pořadu Ano, šéfe! vrací a s razancí sobě vlastní vtrhne do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. To vše k plné spokojenosti nejen jejich majitelů, ale také hostů...

Ano, šéfe – 13.3. 2014:


Restaurace Harmony v pražské Krči připomíná v pořadu Ano, šéfe! s datem 13.3. 2014 klasickou pivnici třetí až čtvrté cenové skupiny. Cigaretový kouř, zažloutlé záclony, výherní automaty a pár štamgastů popíjejících pivo. Člověk by zde nečekal obsáhlou nabídku jídel, spíš “občerstvení“ typu utopenec či nakládaný hermelín. Nabídka jídel je však rozsáhlá a v nabídce nechybí ani “proslulý“ kaťák či plátek s broskví.

Ano šéfe 13.3. 2014Chuť a kvalitu jídel lze poznat již podle vůně, která se line z okénka vedoucího do kuchyně. V protikladu s názvem tu má však snad všechno k harmonii hodně daleko. Majitel restaurace Štěpán Vorel je podle svých slov „v pohodě“, ale chtěl by větší zisk a hlavně dobrou ideu pro svůj podnik. Domnívá se, že návštěva Zdeňka Pohlreicha mu pomůže rozhodnout, kam by měla restaurace směřovat dál.

Majitel má restauraci v pronájmu již 12 let. Tuto dobu pamatuje zřejmě i vybavení restaurace. Jídelní lístek se prý obměňuje často, naposledy letos v lednu. Do podniku investoval 1 milion korun. Restauraci dispozičně změnil, zmodernizoval toalety a zvětšil i prostor kuchyně. Tvrdí, že ho restaurace sice uživí, „kšeft“ však kolísá. Některé dny je návštěvnost dobrá, některé katastrofální. I přes to, jak restaurace vypadá, je kolem poledne téměř plná lidí z okolních firem. Ti sem pravidelně chodí na obědy. Večer přijdou lidé spíše popít. Pokud přijdou ve čtvrtek, zahraje jim k tomu country kapela.

Majitel Štěpán v Harmony funguje zároveň jako provozní, stará se o objednávky, účetnictví atd. Účast svého podniku v pořadu bere jako jakýsi nutný motivační program pro sebe i veškerý personál. Potřebují prý takříkajíc nakopnout. V nepříliš velké kuchyni je cítit přepálený tuk, hemží se to tu dochucovadly, ale je tu relativně čisto. Na směnách se střídají dva kuchaři, Pavel a Jiří, oba jsou starší a vypadají tak trochu jako námořníci. Když zrovna nevaří, vykukují okénkem na plac. Chyby a nedostatky svádějí jeden na druhého. Na place jsou během obědů dvě servírky, po zbytek dne jedna.

Největším problémem restaurace je v pořadu Ano, šéfe! s datem 13.3. 2014 podle majitele to, že podnik nemá žádnou ideu, žádný směr. Od toho se odvíjí špatný jídelní lístek a kvalita jídel. Dalším problémem je absence příprav. V neposlední řadě je problémem i nevyváženost návštěv a s tím související vytíženost personálu. Pokud je obědů kolem stovky, je to na jednoho kuchaře moc.

Na druhé straně když je kšeft slabší, dva kuchaři jsou podle majitele zbyteční. Restaurace by se mohla stát příjemným místem s klasickou českou kuchyní. Nabízí se i možnost vylepšit, respektive vytvořit novou nabídku “malých jídel“. Jaké byly tenkrát rady šéfa Zdeňka Pohlreicha? Uvidíte v repríze pořadu Ano, šéfe! s datem 13.3. 2014 na Primě.

Reprízu pořadu Ano, šéfe! uvidíte
ve čtvrtek 13.3. 2014 ve 22.10 na Primě!


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Ano šéfe 13.3. 2014:

Ano šéfe 13.3. 2014
Ano šéfe 13.3. 2014
Ano šéfe 13.3. 2014
Ano šéfe 13.3. 2014
Ano šéfe 13.3. 2014
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !