Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ano šéfe 18.3. 2014

18. 03. 2014 | Televizní tipy
Obávaný šéf Zdeněk Pohlreich se v repríze oblíbeného pořadu Ano, šéfe! s datem 18.3. 2014 vrací a s razancí sobě vlastní vtrhne do dalších restauračních zařízení, která se potýkají s různými problémy, aby tu zjednal pořádek a pomohl jim k prosperitě. To vše k plné spokojenosti nejen jejich majitelů, ale také hostů...

Ano, šéfe – 18.3. 2014:


Český Krumlov je krásné město, které láká davy turistů. Nabídka zdejších restaurací se však ve velké většině krásnou nazvat nedá a nikoho příliš neláká. Ve městě je samozřejmě několik restaurací s kvalitní kuchyní, ale když přihlédneme k množství restaurací, které zde jsou, je to opravdu mizivé procento. K těm "lepším" restauracím se dá řadit i Pizzerie Latrán, příjemná restaurace s 50 místy v renesančním domě, ve starobylém centru města. Zdejší pizza, pečená na dřevě, je ve městě a okolí vyhlášená. Bohužel ostatní italský repertoár restaurace si příliš věhlasu nezískal.

Ano šéfe 18.3. 2014Majitelem restaurace je pan Jaromír Boháč. Jeho společnost nevlastní pouze tuto pizzerii, ale i 3 další krumlovské restaurace a agenturu, která pořádá řadu místních festivalů. Proto svěřil provoz restaurace do rukou provozní, tou je energická slečna Lucie Reinerová. Dvanáct let pracovala v Německu v gastronomii a má o ní prý velmi podobné představy jako Zdeněk Pohlreich. Nastoupila do funkce provozní vedoucí v květnu 2009 a od té doby se snaží v pizzerii o gastronomii tak, jak má být. Bohužel se jí to ne vždy daří. Kuchaři mají podle ní na vše svůj názor a vše si dělají po svém, a tak prosadit nějaké změny je hodně těžké.

Vzhledem k tomu, že její bratr je kuchař se zkušenostmi ze zahraničí, přizvala ho ke spolupráci. Několik odpolední strávil v podniku a snažil se zdejší personál něčemu přiučit. Něco se zlepšilo, ale pořád to není ono. Proto se Lucie rozhodla oslovit Zdeňka Pohlreicha.
Zdeňkova pomoc Pizzerii Latrán by měla spočívat hlavně v tom, že pomůže prosadit provozní Lucii její představy o kvalitě jídel v restauraci. Jídelní lístek nabízí kromě pizz i řadu dalších italských jídel. Většina těchto pokrmů je však "počeštěná". Ve spoustě jídel je smetana nebo sýr.

A právě tato část "produkce" pokulhává v kvalitě za průměrem. Během návštěvy se Zdeněk zaměří na to, aby se tato italská jídla připravovala ze správných surovin a správným postupem. Jak si svérázný šéf poradil s tímto nelehkým úkolem? Nenechte si ujít reprízu oblíbeného pořadu Ano, šéfe! s datem 18.3. 2014 na Primě!

Reprízu pořadu Ano, šéfe! uvidíte
v úterý 18.3. 2014 ve 22.00 na Primě!


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Ano šéfe 18.3. 2014:

Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
Ano šéfe 18.3. 2014
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !