Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ano, šéfe 4.9. 2014

4. 09. 2014 | Televizní tipy
Nekompromisní šéf a autor mnoha populárních výroků Zdeněk Pohlreich se vrací ve svém pořadu Ano, šéfe s datem 4.9. 2014 –– a je jisté, že o zábavu, vzruch a poučení nebude nouze ani tentokrát. Zárukou je originální humor a osobitý přístup Zdeňka, který se při střetu s realitou v obyčejných, ale i lepších restauracích a hospodách projeví opět velmi svérázným způsobem. Kdyby měl vlasy, kdoví, jak by to dopadlo...

Ano, šéfe – 4.9. 2014:


Šlendrián v kuchyni je totiž jedna z mála věcí, které opravdu bytostně nesnáší, a rozhodně se nebojí dát to náležitě najevo. Umí ale ukázat i svou vlídnou tvář a tam, kde se snaží, dokáže výraznou proměnu ocenit. Nenechte si proto ujít reprízu dalšího dílu páté řady úspěšného pořadu Ano, šéfe s datem 4.9. 2014!

Ano, šéfe 4.9. 2014Farma Bolka Polívky, jenž je bezesporu jednou z našich nejvýraznějších hereckých osobností, je rozložitý komplex na úpatí Drahanské vrchoviny. Kromě restaurace návštěvníkům nabízí ještě hotel, bazén, zvířecí park a jízdu na koních – jinak tomu v sídle valašského krále ani být nemůže. Farmu denně navštíví takové množství lidí, o němž se může ostatním restauracím v zemi jenom zdát. Kuchyně denně vydává běžně 500 jídel, která stíhá připravit tým dvou kuchařek a páru pomocníků.

Pro Bolka Polívku byla vlastní restaurace splněním velkého životního snu. Vždycky si přál mít hospodu, kde by se mohl setkávat s lidmi, s nimiž je mu dobře a kterým je dobře s ním. A právě sem přijíždí šéf Zdeněk Pohlreich, aby Bolkovo „dítě“ podrobil kritickému pohledu. Zdeněk se neváhá hned v úvodu svěřit se svým obdivem vůči osobnosti Bolka Polívky, to mu nicméně nezabrání v tom, aby upřímně zhodnotil kuchařské schopnosti jeho kuchařek. Přestože setkání dvou známých mužů je neobyčejně zábavné, nezůstane pouze u humoru. Bolkovi se to sice příliš nezamlouvá, ale musí uznat, že v jeho restauraci jde především o kvantitu, kvalita je až na druhém místě.

Když Zdeněk vstoupí do procesu a chystá se jako vždy ukázat několik svých specialit, musí uznat, že takový fofr, jaký mají kuchařky v této kuchyni, ještě při natáčení nezažil. Navíc hlavní kuchařka Monika dává důrazně najevo, že v kuchyni je paní ona, a nikdy neodpoví Zdeňkovi jinak než „ano, kolego“ – a nikoli „ano, šéfe“. Jaký čeká restauraci verdikt? Uvidíte v dnešní repríze oblíbeného pořadu Ano, šéfe s datem 4.9. 2014!

Nenechte si 4.9. 2014 ujít reprízu dalšího dílu oblíbené gastronomické show Ano, šéfe! od 22:30 na Primě.


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Ano, šéfe 4.9. 2014:

Ano, šéfe 4.9. 2014
Ano, šéfe 4.9. 2014
Ano, šéfe 4.9. 2014
Ano, šéfe 4.9. 2014
Ano, šéfe 4.9. 2014
Ano, šéfe 4.9. 2014
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !