Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.05. 2019
Dnes má svátek Zbyšek
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Ano, šéfová! – restaurace Kotva u Lipna

3. 12. 2018 | Televizní tipy
Rodinné duo Pagana, matka Jitka a syn Santo, převzali pomyslnou štafetu po Šéfovi Zdeňku Pohlreichovi, který českou gastronomii posunul o pořádný kus dopředu. Jitka a Santo se budou věnovat nejen kuchyni, ale také chodu restaurace, obsluze a mezilidským vztahům.Na řešení všech problémů vyrážejí originálně vybaveni humorem, německou precizností a italskou pohostinností.

Restaurace Kotva na břehu Lipna má svérázné vedení v podobě dvojčat, kdy jedno řídí kuchyni a druhé „plac“. Ještě svéráznější je jejich metoda výběru zákazníků podle „bot, hodinek a vlasů“. Jak sami bratři přiznávají, od pořadu čekají v první řadě reklamu, až ve druhé rady.

Ano, šéfová! – restaurace Kotva u LipnaA že by jim jich Jitka a Santo chtěli dát opravdu požehnaně! Kuchař Rosťa s číšníkem Standou ale nechtějí slyšet, že ceny mají směšně vysoké, selekce zákazníků podle toho, jak movitě vypadají, je nesmyslná a vázne jim komunikace s personálem i mezi sebou samotnými. Pomohou jim Jitka se Santem otevřít oči a začít si vážit všech zákazníků, ať už jde o neexistující rezervace či férové ceny jídel?

Jitka Pagana dlouhé roky provozovala několik luxusních restaurací v Německu, ale před lety se i se synem vrátila do Česka. Každý z nich zde vede vlastní restauraci, v níž se snaží zúročit zkušenosti s italskou pohostinností a německou precizností.

Diváci uvidí nejen to, jak svým osobitým stylem pomáhají neprosperujícím restauracím a hospodám, ale budou také moci nahlédnout do svérázného vztahu matky a syna. Ten je plný humoru a emocí, což je určitě dáno i tím, že Jitka se před mnoha lety provdala za Sicilana a Santo jako správný syn své matce neodporuje – má totiž německou výchovu, ale i italskou vášeň a hlavu plnou vlastních nápadů.

Nový pořad Ano, šéfová! Můžete sledovat v pondělí 3.12. 2018 od 21:30 na Primě


Zdroj, foto: Prima
Vendula Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
To, co předvedli pánové z restaurace Kotva mě utvrdilo v tom, že k nim na jídlo rozhodně nepůjdu! Pracuji v hotelnictví a gastronomii již řadu let, ale takový management jsem ještě neviděla! Pánové se do pořadu přihlásili jen kvůli reklamě, "sortují" si hosty podle vzhledu, rozdělují je na "chudáky" a "pracháče", není u nich vidět žádná úcta k hostům, nejsou schopni slušné komunikace, předražují jídla z levných surovin a nemají ochotu cokoliv měnit k lepšímu!!
Lituji paní Jitku se Santou, co po svých mnohaletých zkušenostech museli zažít! Veškerá jejich snaha o pomoc a rady přišly vniveč! Takovým lidem, jako jsou "pánové z Kotvy", není rady ani pomoci ....
Obrázek uživatelky
profil
ale ti hostinští, to byla síla! Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
zatím jsem si na ně nezvykla ((((
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles