Jak vyfouknout velikonoční vajíčkoJak vyfouknout velikonoční vajíčko Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Velikonoční nadílka
Soutěžte s námi o 300 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.03. 2019
Dnes má svátek Marian
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Antibiotika nejsou bez rizik, buďte při jejich užívání opatrní!

13. 02. 2019 | Nemoci
-Komerční sdělení-

Zprávy o šíření respiračních onemocnění znějí ze všech stran. Čekárny u lékařů jsou plné. Imunita je na konci zimy oslabená a nelze se divit, že nemocnost narůstá. Mnohdy je však diagnóza vážnější a z ordinace si odnášíte recept na antibiotika. Pokud se tak stane, měli byste mít na paměti, že tyto zázračné pilulky mohou mít i řadu nepříjemných vedlejších účinků.

Letos je tomu přesně 90 let, co skotský lékař Alexander Fleming objevil penicilín. Jednalo se o přelomový objev v medicíně, který zachránil mnoho životů. Jenže doba jde ku předu, a to, co byl kdysi zázračný preparát, je dnes běžně dostupné všem. Mnohdy jsou antibiotika předepisována i ve chvílích, kdy by se bez nich organismus obešel či dokonce zcela postrádají využití. S virovým onemocněním si totiž neporadí. Roste rezistence bakterií a někdy i kvůli nekázni pacientů jejich účinnost klesá.

Nturevia Laktobacily 5Antibiotika jedině s probiotiky


Jedním z nejčastějších vedlejších projevů užívání antibiotik je průjem. Ten má na svědomí porušená rovnováha ve střevech. Antibiotika v nich totiž vyhubí i přirozené bakterie, které jsou velmi důležité pro trávení. Pokud vaše léčba vyžaduje užívání antibiotik, rozhodně byste si k nim měli v lékárně pořídit probiotika. To doporučují i lékaři Podle nich byste měli kvalitní probiotika užívat již během antibiotické léčby, a ještě aspoň týden po jejím ukončení. Bakterie obsažené v probioticích pomohou opět osídlit váš zažívací trakt a zabrání střevním potížím a průjmům.
Při vybírání vhodného preparátu byste měli být obezřetní. Aby vám pomohl, musí obsahovat dostatečné množství prospěšných bakterií a zajistit, aby se vám dostaly tam, kam mají. Obojí splňují Naturevia Laktobacily „5“ (dříve značky Swiss Natural), které obsahují v každé kapsli 15 miliard živých prospěšných mikroorganismů – laktobacilů a bifidobakterií. Ty se v aktivním stavu až dostanou do střev, kde opět nastolí rovnováhu.

Myslete i na bříška svých dětíNaturevia Laktobacílky


Nemoc si nevybírá a často nejvíce řádí v dětských kolektivech. Děti jsou pak častěji doma než ve škole či školce. Je-li to případ i vašich potomků, naordinujte jim nejen vitamíny, ale také probiotika. V případě léčby antibiotiky by měla být povinností. Nemusíte se ale bát, že by musely polykat kapsle. Existují přípravky dělané přímo dětem na míru. Laktobacílky od Naturevia mají ideální formu cucavých pastilek s ovocnou příchutí a obsahují 1,2 miliardy pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou tělu vlastní, a proto je organismus lépe přijímá. Takže vaše dítě by se mělo s onemocněním rychle popasovat.

Vaše imunita je rozhodující v tom, zda zůstanete zdraví či nikoliv


Udržovat si zažívání v optimální formě je velmi důležité i pro imunitu. Střeva jsou totiž jejím základem. Aby také nebyly, když se pod jejich sliznicemi nachází přibližně 70 % buněk imunitního systému. Věděli jste to? Pokud ne, tak je to dobrý důvod, proč poslechnout lékaře, když vám radí užívání probiotických přípravků. Ty totiž pomohou v trávicím traktu posílit „hodné“ bakterie, které vedou urputnou bitvu s těmi „zlými“, aby se nepřemnožily. Jak to u vás dopadne, těžko říct. Ale není náhoda, že epidemie chřipky i dalších respiračních onemocnění přícházejí právě ve chvíli, kdy má většina lidí po dlouhé zimě oslabenou imunitu. Budete čekat, jak bitva dopadne, nebo se pokusíte její výsledek ovlivnit?Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Antibiotika nejsou bez rizik, buďte při jejich užívání opatrní!:

Antibiotika nejsou bez rizik, buďte při jejich užívání opatrní!
Antibiotika nejsou bez rizik, buďte při jejich užívání opatrní!
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Koleda