Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 14.12. 2018
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Beran - roční horoskop na rok 2018

1. 01. 2018 | Horoskopy

Beran (21.3. - 20.4.)


Milí Berani, roky 2016 a 2017 byly pro mnohé z vás hodně náročné. Rok 2018 vám přináší postupné zlepšování ve všech oblastech života. Pokud se pro něco rozhodnete, jděte si za svým, věřte si a uvidíte, že se nenajde nikdo a nic, co by vás mohlo od vašich plánů odradit, nebo vám je překazit. Využijte svoji příležitost naplno! Vrhnete se do nových plánů a aktivit, je před vámi nová životní cesta. Nezapomínejte odpočívat, zaměřte se sami na sebe a vlastní uvolnění. Rok 2018 je nakloněn změnám k lepšímu, úspěchu a posílení sebevědomí!
 


Beran

- roční horoskop na rok 2018


Práce a kariéra

Spokojenost, kterou vám rok 2018 přinese, se odrazí také na vašich pracovních úspěších. Bude se vám dařit, vaší aktivity a píle si konečně všimnou ti správní lidé, kteří vás budou chtít posunout na lepší místo. Pracujte s nadšením, ale snažte se vyvarovat přílišné svéhlavosti a ukvapenosti. Očekávejte nové, zajímavé projekty a výzvy. V průběhu roku, zejména v letních měsících, můžete očekávat nabídky na vedoucí pozici. Ti z vás, kteří nejste v současném zaměstnání příliš spokojení, neváhejte a hned začátkem roku se poohlédněte po jiné práci, kde naplno ocení vaše přednosti a schopnosti. Co jste dříve pokládali za nemožné, nyní se jeví jako samozřejmé a velmi nadějné! Rok 2018 bude pro vás úspěšný a vaše kroky povede správným směrem. Jen nedělejte impulzivní rozhodnutí a vše si dobře promyslete.

Znáte dobře svého partnera? Vyzkoušejte náš Partnerský horoskop


Peníze

Jste schopní vydělávat velké peníze, ale stejně lehce je dokážete utrácet, což vás může přivádět do napjaté finanční situace. Myslete více na „zadní kolečka“, začátkem roku můžete očekávat zvýšené rodinné výdaje. V druhé polovině roku zažijete finanční stagnaci, ale situace se s letními měsíci začne zlepšovat. Do roka a do dne se výrazně vylepší finanční situace a zvýší se prestiž vaší osoby. Kdo bude rozumně investovat, jeho investice se dobře zhodnotí. A především, hlídejte si svoje peníze. V půjčování peněz nebuďte tak velkorysí, nebyli byste prvním Beranem, který nerozumným způsobem přišel o svoje úspory.
 

Zdraví

Začátkem roku vás může postihnut nachlazení, což vám zabrání přetěžovat se v práci a donutí vás alespoň krátce si odpočinout. Pozor na stresy a zbytečné nervy, a pokud to lze, vyhýbejte se konfliktním situacím, nereagujte na pomluvy a neintrikujte. Jinak budete unavení, roztěkaní a podráždění. Snažte se více odpočívat a tolik se nepřetahujte. Váš temperament, netrpělivost a impulzivnost vás může přivést k různým nehodám. Opatrní buďte zvláště v jarních měsících, hrozí vám nebezpečí úrazu. Pokud máte nějaký ten kilogram navíc, optimálním měsícem na hubnutí je červen. Sychravé podzimní měsíce oslabí váš imunitní systém, proto pravidelně posilujte organismus přírodními prostředky.

Láska a vztahy

Rok 2018 přináší lásce a vztahům nový pohled a energii. Tento rok s sebou nese ukončení vztahů, ze kterých vyprchala láska, ale nemusíte se obávat, neboť konec jedné etapy života vám přinese začátek nového, mnohem šťastnějšího a spokojenějšího vztahu. Pozor na mimo-partnerské lásky. Nezadané Berany čeká v měsíci květnu zamilovanost a velká láska. Nic ale nebude zadarmo a nové lásce budete muset hodně obětovat. Měsíc srpen věnujte svojí rodině a dětem, ideální čas naplánovat si v této době dovolenou. Ve vztazích se vám bude dařit především na podzim, máte se opravdu na co těšit, bude to krásné období plné lásky a porozumění.
 

A na co si dát pozor v roce 2018?

Pozor si dejte především na falešné lidi a projevy závisti, které vám mohou způsobit zklamání a trápení. Zachovejte si v životě harmonii, a to jak v práci, tak v osobním životě.
 

Vaše motto pro rok 2018:

Větší rozvaha, diplomacie a trpělivost při rozhodování vás může dovést k vytouženému úspěchu.


Beran - horoskop na rok 2018Horoskopy pro tento týden:

Váhy (23.9.-22.10.) 
Beran ( 21.3.- 20.4.)
Býk (21.4.-20.5.) 
Blíženci (21.5.-22.6.) 
Rak (23.6.-22.7.) 
Lev (23.7.-22.8.) 
Panna (23.8.-22.9.) 
Štír (23.10.-21.11) 
Střelec (22.11.-20.12.) 
Kozoroh (21.12.-20.1.) 
Vodnář (21.1.-19.2.) 
Ryby (20.2.-20.3.) Roční horoskop na rok 2018:

Roční horoskop na rok 2018 - Beran

Roční horoskop na rok 2018 - Býk

Roční horoskop na rok 2018 - Blíženci

Roční horoskop na rok 2018 - Rak

Roční horoskop na rok 2018 - Lev

Roční horoskop na rok 2018 - Panna

Roční horoskop na rok 2018 - Váhy

Roční horoskop na rok 2018 - Štír

Roční horoskop na rok 2018 - Střelec

Roční horoskop na rok 2018 - Kozoroh

Roční horoskop na rok 2018 - Vodnář

Roční horoskop na rok 2018 - Ryby


Autorka ročních horoskopů:

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 
Porod na videu  Dělená strava 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !