Nejlepší velikonoční beránek?Nejlepší velikonoční beránek? 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 22.04. 2019
Dnes má svátek Evženie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bezplatný vstup do Technického muzea ve Vídni

6. 01. 2010 | Evropa

Od 1. ledna 2010 bude pro děti a mladé lidi do 19 let vstup zdarma. Interaktivní výstava s názvem „body.check“ („prohlídka těla“) bude ve Vídeňském muzeu technologie probíhat až do 14. dubna 2010.


body.check. Nejmodernější technika pro naše zdraví


Výstava ve spolupráci s německým muzeem the Heinz Nixdorf MuseumsForum v Paderbornu (Německo), představuje použití nejmodernějších počítačových technologií v lékařství pomocí speciálních exponátů a početných multimediálních stanic. Návštěvníci si mohou vyzkoušet a objevovat 35 interaktivních objektů.


technicke-muzeumBudou však mít nejen příležitost prozkoumat fascinující obrazy lidského těla, ale mohou si také vyzkoušet roli lékaře a provádět takové procedury, jako je např. endoskopická operace pomocí simulačních zařízení. Tuto speciální výstavu doprovází zajímavý a aktuální program, který umožňuje návštěvníkům proniknout do jednotlivých témat podrobněji.


Tip pro tuto akci:


Zobrazovací diagnostika pro ženy - nové přístupy v diagnostice rakoviny
prsu“ Odbornou přednášku přednese Dr. Thomas Helbich, profesor oddělení molekulárního zobrazování Lékařské fakulty vídeňské univerzity (the Medical University of Vienna). Zaměří se v ní na svůj výzkum „Zobrazovací diagnostické metody pro ženy“ („Women’s Imaging“). V úzké spolupráci s oddělením interní medicíny I. a kliniky onkologie se
zabývá výzkumem rakoviny prsu. Ve spolupráci s Lékařskou fakultou ve Vídni (the Medical University of Vienna). 12. ledna 2010, 16:00 hod.


Skutečná operace na vlastní oči: „Přímo do srdce“


Skutečná operace srdce v přímém přenosu nemocnice Hietzing Hospital:
kardiolog Dr. Martin Grabenwöger a jeho tým umožňuje přímé sledování a
výjimečné záběry ze skutečné operace srdce v přímém přenosu. Buďte u toho a ptejte se. Ve spolupráci s vídeňskou asociací nemocni (the Vienna Hospitál Association) 24.01.2010 v 11:00 hod.


Zdroj: Technischesmuseum.at


Simbelmine

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
To mlácení při výměně umělé kyčle jsem si prožila, nebo sedminásobné rozbíjení ledvinového šutru, stačí osobní zážitek, vidět to nemusím znovu.
Obrázek uživatelky
profil
Nevypadá to špatně Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
taky nemusím vidět všeSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles