Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 26.09. 2018
Dnes má svátek Andrea
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bittnerovou dostihla únava, zvažuje estetické omlazení

30. 08. 2014 | Úspěšní lidé
Omlazení vlastní krví se v poslední době stává takřka hitem. Není proto divu, že se o tento zákrok zajímají i celebrity, které vedou hektický způsob života a potřebují navrátit unavené pleti trochu té „šťávy“. Právě o toto ošetření se zajímá i herečka Milušce Bittnerová, která zastává názor, že do těla by se nemělo dávat nic, co není přírodní či odbouratelné.

„Nedávno jsem se stala patronkou projektu „Děláme maminku“, při němž jsem mohla vidět neuvěřitelnou proměnu paní Kateřiny, která pouze pomocí ambulantních miniinvazivních zákroků omládla o několik desítek let. V jejich 50 letech si lidé mysleli, že je babičkou své osmileté dcery, když ji vedla do školy. Díky zákrokům MUDr. Mileny Vojtíškové si to už nikdo nemyslí. Miluše BittnerováKdyž jsem viděla tuto proměnu na vlastní oči, začala jsem se zajímat, zda by nebyla nějaká vhodná procedura i pro mě. V poslední době totiž cítím, jak se mé velké pracovní nasazení začíná podepisovat na mé tváři,“ svěřila se Miluše.

Navrhnout herečce nějaké přijatelné řešení bylo poměrně snadné. „I když je Miluška známá tím, že zastává zdravý styl života a potrpí si na přírodní věci, měli jsme jí co nabídnout. V dnešní době existují totiž i metody omlazení, které využívají látky tělu vlastní. Milušce jsme proto navrhli omlazení vlastní krevní plazmou“, říká MUDr. Milena Vojtíšková.

paní KateřinaPři tomto ošetření pacientovi odebereme malé množství krve do speciálně upravených zkumavek, odstředíme z ní krevní plazmu bohatou na krevní destičky, kterou poté aplikujeme do pokožky. Ta začne efektivně regenerovat. Tento zákrok je vhodný pro všechny věkové kategorie, tedy i pro mladé lidi. "U starších lidí je však na místě různé zákroky kombinovat, jako například u paní Kateřiny (50 - viz. foto), které jsme takto provedli kompletní rekonstrukci obličeje. Použili jsme osm výplní různě zasíťované kyseliny hyaluronové, do čela jsme naaplikovali botulotoxin, odoperovali jsme horní víčka a zavedli 72 mezonití,“ vysvětluje lékařka. Vše ambulantně, miniinvazivně a bez hospitalizace.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !