Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Jedeme na výlet
Soutěžte s námi o 400 skvělých výher
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 21.05. 2018
Dnes má svátek Monika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

Romantika pokojových kapradin

Romantika pokojových kapradin
23. 04. 2008 Zahrádka
Jsou to takové popelky v českých bytech. Většina z nás je zná jen z luhů a hájů a ti ostatní je vnímají jako obtížně pěstovatelé rostliny, vhodné nejlépe do pokojových vitrín... …více»

Romantika na zahradě

Romantika na zahradě
15. 04. 2008 Moderní bydlení
Zahrada není jen dřina, ale především místo pro odpočinek. Udělejte z té své opravdové romantické zakoutí podle současných trendů, které doslova uctívají divoké romantické zahrady. …více»

Rostliny do tmavých bytů

Rostliny do tmavých bytů
9. 04. 2008 Zahrádka
Snad v každém domě či bytě se nachází alespoň jeden tmavý kout, ve kterém se nedaří žádné rostlině. V následujících řádcích najdete pár tipů, které vám pomohou oživit opravdu celý byt.  …více»

Česká televize - Edice ČT na veletrhu

Česká televize - Edice ČT na veletrhu
8. 04. 2008 Výstavy
Navštivte stánek České televize – Edice ČT v pravém křídle Průmyslového paláce a poznejte osobně známé moderátory, autory a herce. Připravili jsme pro vás jedinečná setkání a autogramiády. …více»

Trendy v zahradním nábytku pro rok 2008

Trendy v zahradním nábytku pro rok 2008
2. 04. 2008 Moderní bydlení
Předpovídat trendy na nastávající sezónu je vždy tak trochu věštění z křišťálové koule. Stále oblíbenějšími se stávají výplety. Jinak bude léto 2008 ve znamení decentních barev zahradního nábytku. …více»
 

Nenáročné krásky - Africké fialky

Nenáročné krásky - Africké fialky
29. 03. 2008 Zahrádka
Kvetly už na oknech našich prababiček. Od té doby bylo vyšlechtěno mnoho nových kultivarů, takže dnes můžeme v květinářství obdivovat i plnokvěté, či trojbarevně kvetoucí rostliny, ale najdeme …více»

Konec zimy - správný čas k přesazení pokojových rostlin!

Konec zimy - správný čas k přesazení pokojových rostlin!
25. 03. 2008 Zahrádka
S koncem zimy bychom si měli opět vzpomenout na naše pokojové květiny. Stále přibývá tepla a světla, a proto jim můžeme dopřát i více čerstvého vzduchu a vláhy. Po období klidu některé z nich  …více»

Fantastický svět stavebnice Merkur obdivují děti i dospělí

Fantastický svět stavebnice Merkur obdivují děti i dospělí
22. 03. 2008 Výchova
Po zimní odmlce se v březnu znovu otevřely výstavní prostory Muzea stavebnice Merkur v Polici nad Metují, které vzniklo v květnu loňského roku. Návštěvníci se mohou těšit na rozšířené Ocelové město, postavené ze stavebnice Merkur  …více»

Filmové postavy Rudolfa Hrušínského

Filmové postavy Rudolfa Hrušínského
19. 03. 2008 Úspěšní lidé
Unikátní výstava fotografií s názvem Filmové postavy Rudolfa Hrušínského probíhá od 12. března do 31. října 2008 ve foyeru pražského Divadla Na Jezerce. Umělecké snímky, zachycující legendárního herce při natáčení filmů …více»

JARNÍ FLORA OLOMOUC 2008 - 50 LET ČESKÝCH KVĚTINOVÝCH VÝSTAV

JARNÍ FLORA OLOMOUC 2008 - 50 LET ČESKÝCH KVĚTINOVÝCH VÝSTAV
18. 03. 2008 Výstavy
Velkou barevnou připomínkou významného jubilea – půlstoletí českých květinových výstav – bude první z letošních zelených akcí olomouckého výstaviště – jarní etapa mezinárodní zahradnické výstavy a veletrhu FLORA OLOMOUC 2008. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !