Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Bydlení

Za exotickým dřevem na veletrh starožitností Antique

Za exotickým dřevem na veletrh starožitností Antique
7. 05. 2008 Výstavy
Nábytek a další bytové doplňky či předměty denní potřeby vyrobené z vzácného, exotického dřeva, patří k chloubám každého starožitníka. Právě tyto artefakty dokazují hodnotu starožitností stoupající …více»

Hlaváček jarní

Hlaváček jarní
27. 04. 2008 Zahrádka
Hlaváček jarní (Adonis vernalis) patří do čeledi pryskyřníkovitých, kvete v dubnu a květnu nápadnými žlutými květy. Roste v jižních oblastech naší republiky …více»

Co nabídne stánek Mladé fronty na Světě knihy?

Co nabídne stánek Mladé fronty na Světě knihy?
24. 04. 2008 Kultura
Mladá fronta připravila pro návštěvníky knižního veletrhu Svět knihy 2008, který proběhne od čtvrtka 24. dubna do neděle 27. dubna 2008 na Výstavišti Praha, doprovodný program na svém stánku  …více»

Romantika pokojových kapradin

Romantika pokojových kapradin
23. 04. 2008 Zahrádka
Jsou to takové popelky v českých bytech. Většina z nás je zná jen z luhů a hájů a ti ostatní je vnímají jako obtížně pěstovatelé rostliny, vhodné nejlépe do pokojových vitrín... …více»

Romantika na zahradě

Romantika na zahradě
15. 04. 2008 Moderní bydlení
Zahrada není jen dřina, ale především místo pro odpočinek. Udělejte z té své opravdové romantické zakoutí podle současných trendů, které doslova uctívají divoké romantické zahrady. …více»
 

Rostliny do tmavých bytů

Rostliny do tmavých bytů
9. 04. 2008 Zahrádka
Snad v každém domě či bytě se nachází alespoň jeden tmavý kout, ve kterém se nedaří žádné rostlině. V následujících řádcích najdete pár tipů, které vám pomohou oživit opravdu celý byt.  …více»

Česká televize - Edice ČT na veletrhu

Česká televize - Edice ČT na veletrhu
8. 04. 2008 Výstavy
Navštivte stánek České televize – Edice ČT v pravém křídle Průmyslového paláce a poznejte osobně známé moderátory, autory a herce. Připravili jsme pro vás jedinečná setkání a autogramiády. …více»

Trendy v zahradním nábytku pro rok 2008

Trendy v zahradním nábytku pro rok 2008
2. 04. 2008 Moderní bydlení
Předpovídat trendy na nastávající sezónu je vždy tak trochu věštění z křišťálové koule. Stále oblíbenějšími se stávají výplety. Jinak bude léto 2008 ve znamení decentních barev zahradního nábytku. …více»

Nenáročné krásky - Africké fialky

Nenáročné krásky - Africké fialky
29. 03. 2008 Zahrádka
Kvetly už na oknech našich prababiček. Od té doby bylo vyšlechtěno mnoho nových kultivarů, takže dnes můžeme v květinářství obdivovat i plnokvěté, či trojbarevně kvetoucí rostliny, ale najdeme …více»

Konec zimy - správný čas k přesazení pokojových rostlin!

Konec zimy - správný čas k přesazení pokojových rostlin!
25. 03. 2008 Zahrádka
S koncem zimy bychom si měli opět vzpomenout na naše pokojové květiny. Stále přibývá tepla a světla, a proto jim můžeme dopřát i více čerstvého vzduchu a vláhy. Po období klidu některé z nich  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !