Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 12.12. 2018
Dnes má svátek Simona
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Domácnost

Jarní generální úklid. Zn.: Rychle a efektivně

Jarní generální úklid.  Zn.: Rychle a efektivně
24. 01. 2017 Domácnost
Do dokonale uklizeného a hlavně čistého domova se každý vrací rád. Obzvláště po dlouhé zimě, kdy se vše začíná probouzet k životu, volá většina domácností po důkladné očistě. Ať chcete nebo ne, generá  …více»

Jak správně zabezpečit domácnost?

Jak správně zabezpečit domácnost?
26. 12. 2016 Domácnost
Cítíte se doma v bezpečí? Co když to tak úplně není? V Česku bylo do konce října vykradeno 5047 bytů a rodinných domů. Možná jste nedávno koupili nový zámek a jste v klidu, jenže zabezpečení není jen  …více»

Jak na rychlý úklid?

Jak na rychlý úklid?
25. 12. 2016 Domácnost
I úklid před vánoci může být rychlý a účinný, stačí dodržet naše desatero! Uklízejte shora dolů – v místnosti začínáme lustrem, končíme podlahou. Uklízejte od okna ke dveřím – pokud hodláte mýt i okna  …více»

Jak doma chytře skladovat potraviny, aby déle vydržely čerstvé?

Jak doma chytře skladovat potraviny, aby déle vydržely čerstvé?
21. 12. 2016 Domácnost
Většina z nás postupuje obdobně. Když se vrátíme z nákupu, vyložíme tašky a nakoupené potraviny bezmyšlenkovitě umístíme na obvyklé místo, které jsme jim kdysi dávno vyhradili. Přemýšleli jste někdy  …více»

Vybíráme sušičku prádla

Vybíráme sušičku prádla
19. 11. 2016 Domácnost
Sušičky prádla jsou výdobytkem moderní doby, bez kterého si mnozí nedovedou představit fungování domácnosti. Všude tam, kde není prostor pro sušení prádla na věšáku, je sušička neocenitelným  …více»
 

Úklid pomocí sody

Úklid pomocí sody
14. 10. 2016 Domácnost
Soda se používá nejen na pečení, ale také při pálení žáhy. V dnešním článku bych se s vámi chtěla podělit i o pár nápadů, jak využít sodu při úklidu vaší domácnosti. Většinu těchto nápadů jsem získala  …více»

5 nejčastějších chyb při skladování potravin

5 nejčastějších chyb při skladování potravin
3. 10. 2016 Domácnost
Skladování a uchovávání potravin se řídí mnoha pravidly. Jejich dodržování je přitom nesmírně důležité pro uchování chuti, aroma ale i samotné kvality potravin, která přímo ovlivňuje naše zdraví  …více»

Jeden den pod taktovkou vůně!

Jeden den pod taktovkou vůně!
25. 09. 2016 Domácnost
Je mnoho faktorů, které denně působí na naši mysl a ovlivňují naši náladu. Jedním z nich je i vůně, jejíž vliv si častokrát ani neuvědomujeme. Přesto právě díky ní si dokážeme například vychutnat  …více»

Jak vybrat sporák s indukční deskou

Jak vybrat sporák s indukční deskou
24. 09. 2016 Domácnost
Jaké jsou výhody a nevýhody vaření s indukční technologií? Jaká výbava a vlastnosti trouby jsou užitečné? Odpovědi na další otázky kladené při výběru volně stojících sporáků najdete v následujícím  …více»

Jak mít nablýskané podlahy i za deštivého podzimního počasí

Jak mít nablýskané podlahy i za deštivého podzimního počasí
23. 09. 2016 Domácnost
Horké letní dny se chýlí ke konci a přichází podzim, který přináší nejen krásné zbarvení krajiny, ale také déšť a zašpiněné podlahy. Pracovní tempo nám většinou nedovoluje věnovat se úklidu každý den,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !