Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 17.10. 2018
Dnes má svátek Hedvika
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Moderní bydlení

Ušetřete si práci s parním čističem

Ušetřete si práci s parním čističem
21. 12. 2008 Moderní bydlení
Bezesporu každá žena se při předvánočním úklidu nadře tak, že už jí jen těžko zbývají síly, aby si užila adventní atmosféru. Také přemýšlíte, jak si zjednodušit práci, aby vám zbylo více času …více»

Zazimování bazénu aneb konec vodních radovánek

Zazimování bazénu aneb konec vodních radovánek
24. 10. 2008 Moderní bydlení
Těm, kteří mají zahradní bazén, přibude k podzimním radostem a starostem další povinnost. Každý venkovní bazén je třeba správně zazimovat před příchodem prvních mrazíků. …více»

Plzeňský veletrh bydlení a moderního životního stylu

Plzeňský veletrh bydlení a moderního životního stylu
12. 10. 2008 Moderní bydlení
Ve dnech 17. – 19. října od 9 do 18 hodin se v plzeňské Městské sportovní hale pořádá „mega“ akce pro celou rodinu – veletrh o bydlení a moderním životním stylu MODERNÍ DŮM A BYT, veletrh ŽENA A DOMOV …více»

Aktuální trendy v oblasti designu

Aktuální trendy v oblasti designu
1. 10. 2008 Moderní bydlení
Bydlení… Slovo, kterým se zaobírá snad každý z nás, a to rovnou z několika úhlů pohledu. Když odhlédneme od záležitostí jako jsou hypotéky či potíže se stavbou, čeká nás při jeho realizování spousta …více»

Myslíte na svoje zdraví? Plastová okna bez olova.

Myslíte na svoje zdraví? Plastová okna bez olova.
24. 09. 2008 Moderní bydlení
Muži, kteří jsou vystaveni působení olova, mohou být ohroženi neplodností. Olovo se po vniknutí do organismu ukládá hlavně v kostech, krvi, játrech a slezině. Otrava olovem může vyvolat neschopnost  …více»
 

Zastřešit, či nezastřešit bazén?

Zastřešit, či nezastřešit bazén?
19. 09. 2008 Moderní bydlení
Zastřešit, či nezastřešit? To je otázka, kterou si klade mnoho majitelů venkovního bazénu. Odborníci se shodují na tom, že zastřešený bazén má mnoho výhod a investice do něj se rozhodně vyplatí.  …více»

Žabky pro závěsné systémy

Žabky pro závěsné systémy
14. 08. 2008 Moderní bydlení
Plastových doplňků ke garnyžím a tyčím je celá řada a někdy je opravdu těžké se v tom vyznat, zde se Vám pokusíme udělat drobný výklad týkající se žabek. …více»

Lehká letní inspirace

Lehká letní inspirace
12. 08. 2008 Moderní bydlení
Určitě každá z nás si ráda krášlí domov různými drobnostmi. Já jsem si pro radost vytvořila jednoduché letní aranžmá s květinami. …více»

Dekorace dětských pokojů

Dekorace dětských pokojů
5. 08. 2008 Moderní bydlení
Dekorace do dětských pokojů by měla být krásná jako duše dítěte, měla by děti inspirovat a měla by působit na co nejvíce vjemů, aby tak dítě podporovala v přirozeném vývoji fyzických i mentálních  …více»

Vitrážky jako zajímavá dekorace oken

Vitrážky jako zajímavá dekorace oken
4. 08. 2008 Moderní bydlení
Vitrážka je tenká kovová, nebo dřevěná tyčka, která slouží k uchycení vitrážkových záclon. Tedy záclon, které většinou nezakrývá celou plochu okenního otvoru, ale jen její spodní část. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !