Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 16.12. 2018
Dnes má svátek Albína
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Moderní bydlení

Zastřešit, či nezastřešit bazén?

Zastřešit, či nezastřešit bazén?
19. 09. 2008 Moderní bydlení
Zastřešit, či nezastřešit? To je otázka, kterou si klade mnoho majitelů venkovního bazénu. Odborníci se shodují na tom, že zastřešený bazén má mnoho výhod a investice do něj se rozhodně vyplatí.  …více»

Žabky pro závěsné systémy

Žabky pro závěsné systémy
14. 08. 2008 Moderní bydlení
Plastových doplňků ke garnyžím a tyčím je celá řada a někdy je opravdu těžké se v tom vyznat, zde se Vám pokusíme udělat drobný výklad týkající se žabek. …více»

Lehká letní inspirace

Lehká letní inspirace
12. 08. 2008 Moderní bydlení
Určitě každá z nás si ráda krášlí domov různými drobnostmi. Já jsem si pro radost vytvořila jednoduché letní aranžmá s květinami. …více»

Dekorace dětských pokojů

Dekorace dětských pokojů
5. 08. 2008 Moderní bydlení
Dekorace do dětských pokojů by měla být krásná jako duše dítěte, měla by děti inspirovat a měla by působit na co nejvíce vjemů, aby tak dítě podporovala v přirozeném vývoji fyzických i mentálních  …více»

Vitrážky jako zajímavá dekorace oken

Vitrážky jako zajímavá dekorace oken
4. 08. 2008 Moderní bydlení
Vitrážka je tenká kovová, nebo dřevěná tyčka, která slouží k uchycení vitrážkových záclon. Tedy záclon, které většinou nezakrývá celou plochu okenního otvoru, ale jen její spodní část. …více»
 

Zařizujeme byt pro alergika

Zařizujeme byt pro alergika
29. 07. 2008 Moderní bydlení
Bláznivá doba a stále více nových látek kolem nás alergiím jenom nahrávají. Zrak ani jiný smyslový orgán nás neupozorní na to, co vdechujeme (prach, roztoči), indikátorem je často až alergická reakce, …více»

Kuchyně podle vašich představ - design a funkčnost

Kuchyně podle vašich představ - design a funkčnost
23. 07. 2008 Moderní bydlení
Dnes se podíváme na to, jak spolu hrdinky kuchyně rolích (varná, přípravná, úložná a mycí zóna) vycházejí a podle čeho by měly být obsazovány do hlavních rolí i ve vaší kuchyni. …více»

Slunečník neslouží pouze jako ochrana před sluncem

Slunečník neslouží pouze jako ochrana před sluncem
12. 07. 2008 Trendy
Stejně jako dodává ženě šmrnc stylová kabelka a muži správně vybraná kravata, dodávají venkovnímu posezení přitažlivost látkové doplňky. Pohodlné látkové podušky nebo prostírání jsou již spíše  …více»

Folie na oknech vás zbaví zvědavých sousedů

Folie na oknech vás zbaví zvědavých sousedů
5. 07. 2008 Moderní bydlení
Nebaví Vás už „šmíračka“ odnaproti? Staňte se neviditelnými! Fólie s krycím efektem poskytnou vytoužené soukromí pro okna v přízemí či v nahuštěných zástavbách. Ať již si vyberete fólii s barevným  …více»

Postup pro malování obrázku na textil přes šablony

Postup pro malování obrázku na textil přes šablony
22. 06. 2008 Moderní bydlení
Zhotovte si šablonu z tvrdé fólie - poslouží Vám i průhledné desky na papír A4. Vystřihněte si základní obrys žádaného motivu. Pro motiv rybičky, jsem zvolila kombinaci tří barev. Musíte tedy vytvořit …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !