Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 21.02. 2019
Dnes má svátek Lenka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Novostavba

Jaké jsou triky prodejců bytů? Nenechte se napálit.

Jaké jsou triky prodejců bytů? Nenechte se napálit.
31. 08. 2013 Novostavba
Na první pohled se to skutečně nezdá, ale realitní trh u nás připomíná učiněné bitevní pole. Je zaplaven nemovitostmi s obrovským množstvím závad, které novým vlastníkům můžou přinést nemalé potíže  …více»

Jak vybrat ideální bydlení pro rodinu

Jak vybrat ideální bydlení pro rodinu
17. 03. 2013 Novostavba
Je to věčná otázka – pořídit si byt či dům? Navíc, pokud vybíráte bydlení nejen pro sebe, ale pro celou svou rodinu a děti, musíte zvažovat ještě daleko víc faktorů. Poradíme vám, na co se při výběru  …více»

Stavba rodinného domu III. – Rekuperace, tepelné čerpadlo aneb do hlouby techniky

Stavba rodinného domu III. – Rekuperace, tepelné čerpadlo aneb do hlouby techniky
12. 03. 2013 Novostavba
V posledním dílu seriálu o stavbě rodinného domu, se spolu podíváme, na první pohled záhadné pojmy jako je teplené čerpadlo a rekuperace. Pokud se zamyslíme nad větráním, zvláště teď v zimě  …více»

Stavba rodinného domu II. - Nízkoenergetický, pasivní, nulový...

Stavba rodinného domu II. - Nízkoenergetický, pasivní, nulový...
6. 03. 2013 Novostavba
Druhý díl seriálu o stavbě rodinného domu bude na první pohled o důležité volbě, zda stavit dům standardní, nízkoenergetický, či pasivní. V poslední době oblíbené slova při výstavbě rodinných domů,  …více»

Stavba rodinného domu I. – pozemek, návrh

Stavba rodinného domu I. – pozemek, návrh
2. 03. 2013 Novostavba
Za celý náš život vyděláme nemalé finanční prostředky, část jich utratíme za nezbytnosti jako jídlo, oblečení, další část za domácí elektroniku, auto… Ale asi největší část investujeme do bydlení.  …více»
 

Magický zlatý řez

Magický zlatý řez
30. 12. 2012 Novostavba
Už jste někdy přemýšleli, proč se vám některá stavba líbí více než druhá? Proč na vás některé umělecké dílo zapůsobí silněji a některé méně? Proč něčí obličej je vám sympatičtější, proč jsou všechny  …více»

Vybíráme dům

Vybíráme dům
18. 04. 2011 Novostavba
Konečně jsme majiteli pozemku a máme před sebou další etapu – jaký dům zvolíme? Bude se hodit na náš pozemek, povolí nám stavební úřad typ domu, který jsme si vysnili? Je to příliš otázek? Pokusme se  …více»

Kupujeme pozemek

Kupujeme pozemek
13. 03. 2011 Novostavba
Nastává další etapa – koupě pozemku. Ten můžeme přímo od vlastníka nebo přes realitní kancelář. Obě varianty však mají své klady i zápory. Před samotnou koupí je vhodné vypracovat smlouvu o smlouvě  …více»

Rozmístění barev v interiéru

Rozmístění barev v interiéru
25. 02. 2011 Moderní bydlení
Barevné plochy prostoru se stávají druhotnými zdroji jeho osvětlení. Z tohoto hlediska musíme uvažovat i o prostorovém rozmístění barev barevné sestavy. Nejsvětlejší barvu dáváme zpravidla stropu  …více»

Výběr vhodného pozemku

Výběr vhodného pozemku
9. 02. 2011 Novostavba
Pokud nepatříte mezi ty šťastlivce, které příbuzenstvo obdarovalo stavebním pozemkem nebo alespoň zahradou, která je vhodná na stavbu domku, čeká vás důležitý krok ve výběru vhodné parcely.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !