Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Novostavba

« Předchozí   1   2   3  Následující » 

Stavět dům či koupit byt?

Stavět dům či koupit byt?
7. 02. 2011 Novostavba
O tom, jak trnitá cesta vede k vysněnému vlastnímu bydlení, by mohl leckdo vyprávět hotové romány. Ale na samém prvopočátku bývá otázka: stavět dům či koupit byt? Pro byt se rozhodne každý, kdo nemá  …více»

Kuchyň bez zápachu a špinavého koše !

Kuchyň bez zápachu a špinavého koše !
12. 01. 2011 Domácnost
Lednička Vám udrží kuře v čerstvém stavu, sporák zajistí tepelnou úpravu a rodina si poté na kuřátku pochutná. Každý z nás má kuchyň vybavenou nejmodernějšími elektrickými přístroji, jen ty zbytky potravin ve většině domácností končí v odpadkovém koši. Občas se tak z něj line nepříjemný zápach.  …více»

Jak nakládat s bioodpadem doma?

Jak nakládat s bioodpadem doma?
19. 12. 2010 Novostavba
Slupky od brambor, odřezky od zeleniny….To je velmi častý odpad v domácnosti, který se rychle kazí a zapáchá. Tento odpad může být velmi rychle zanešen plísněmi a v létě může být napaden také mouchami  …více»

Výhody i nevýhody krbových kamen

Výhody i nevýhody krbových kamen
17. 12. 2010 Moderní bydlení
Kdo se chce těšit z pohledu na hořící dřevo v krbu nebo krbových kamnech, musí nejdřív dobře plánovat. Také předpisy na ochranu životního prostředí se v této oblasti zostřily. V našem článku se budeme  …více»

Myslíte na svoje zdraví? Plastová okna bez olova.

Myslíte na svoje zdraví? Plastová okna bez olova.
24. 09. 2008 Moderní bydlení
Muži, kteří jsou vystaveni působení olova, mohou být ohroženi neplodností. Olovo se po vniknutí do organismu ukládá hlavně v kostech, krvi, játrech a slezině. Otrava olovem může vyvolat neschopnost  …více»
 

Trávník a okrasné trávy

Trávník a okrasné trávy
31. 07. 2008 Knižní tipy
Hledáte-li přizpůsobivou rostlinu, nenáročnou na podmínky a údržbu, proměnlivou během roku, soliteru s jemnou texturou nebo nerušivý dynamický doplněk ve výsadbách, pak je okrasná tráva tím pravým …více»

Každé dobré větrání vzniku plísní zabrání

Každé dobré větrání vzniku plísní zabrání
12. 05. 2008 Moderní bydlení
Vzduch už je znečištěný takřka ve všech domácnostech. Je však nutno nejen eliminovat příčiny znečištění, ale také správně větrat.... Proč neustále větrat? Kvalita ovzduší v domácnostech má  …více»

Letos se vyplatí investovat do soukromého bazénu

Letos se vyplatí investovat do soukromého bazénu
23. 01. 2008 Moderní bydlení
Všichni ekonomičtí poradci se shodují, že investice do bydlení se v každém případě vyplatí. Kvalitní bazén nejen zvýší cenu vašeho domu, v prvé řadě však zpříjemní váš každodenní život.  …více»

Nejvyšší čas na výsev trávníku

Nejvyšší čas na výsev trávníku
3. 09. 2006 Zahrádka
Rozhodla jste se pro výsev trávníku u domu, chatky či chalupy? Pak máte nyní nejvyšší čas pro jeho založení. Při dodržování několika základních zásad to zvládnete hravě a v příštím roce se již budete moci pyšnit krásným okolím Vašeho domova. …více»
« Předchozí   1   2   3  Následující » 
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !