Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 19.02. 2019
Dnes má svátek Patrik
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rekonstrukce

Správná volba barvy a způsoby pokládání obkladů

Správná volba barvy a způsoby pokládání obkladů
2. 10. 2011 Rekonstrukce
První pravidlo při volbě správné barvy zní: barva obkladů by měla ladit s barvami, které v místnosti převládají. Věnujte proto pozornost stěnám, oknům a dveřím, včetně sanity. Malé místnosti vypadají  …více»

Světlo skrz krásná nová okna

Světlo skrz krásná nová okna
1. 09. 2011 Rekonstrukce
Okna jsou naším spojením se světem, jsou to oči našeho domu, kterými vidíme ven a kolemjdoucí zase k nám. Neměli bychom tedy právě o naše okna pečovat? Nejsou vizitkou toho, jak žijeme? Působením  …více»

Tmel – specialista na první pomoc

Tmel – specialista na první pomoc
30. 08. 2011 Rekonstrukce
Tmel upotřebíte všude tam, kde vznikají praskliny v povrchu nebo mezery mezi dvěma materiály. Právě tyto trhliny takzvaně „zatmelíme“, čili vyplníme tmelem, který z popraskaného povrchu znovu vytvoří  …více»

Izolace venkovní fasády krok za krokem

Izolace venkovní fasády krok za krokem
28. 08. 2011 Rekonstrukce
Důkladné zateplení fasády je prvním krokem ke snížení nákladů za topení. V domě se pak lépe a déle udrží teplo a kohoutek u topení už nebudete muset otevírat nikdy na plno. Tento nákupní seznam  …více»

Zateplujeme fasádu

Zateplujeme fasádu
26. 08. 2011 Rekonstrukce
Zhrozili jste se, když vám přišlo vyúčtování za energie? Právě na vytápění se dá nejvíce ušetřit, a to až polovinu nákladů! Prvním krokem k účtům s nižšími ciframi může být třeba důkladné zateplení  …více»
 

Nátěr fasády krok za krokem

Nátěr fasády krok za krokem
24. 08. 2011 Rekonstrukce
Při opravě a nátěru omšelé fasády je třeba postupovat důkladně a nevynechat žádný důležitý krok. Náš nákupní seznam obsahuje veškerý materiál, nářadí i techniku, kterou budete pro úspěšnou opravu  …více»

Babí léto – ideální příležitost k posledním venkovním opravám

Babí léto – ideální příležitost k posledním venkovním opravám
22. 08. 2011 Rekonstrukce
Konec léta, který se k nám nezadržitelně blíží, je ideálním počasím pro správné kutily. Právě teď nastává čas, kdy se mohou naplno vyžít ve svém koníčku. Je pořád krásné počasí, ale ne příliš velké  …více»

Nové zařízení dětského pokoje? Právě teď je ten správný čas!

Nové zařízení dětského pokoje? Právě teď je ten správný čas!
11. 08. 2011 Rekonstrukce
Léto je pro zařizování dětského pokoje ideální. Teplé počasí je praktické z hlediska malování nebo stěhování, a pokud jsou děti na prázdninách, máte zcela volné pole působnosti pro úpravu či novou  …více»

Pozor na výstavbu koupelny v patře

Pozor na výstavbu koupelny v patře
7. 05. 2011 Rekonstrukce
Před několika lety jsme si pořídili dvoupodlažní domeček a protože jsme na tom tehdy nebyli finančně příliš dobře, horní podlaží zůstalo jen spoře zařízené. Především bylo až do letošního roku bez  …více»

Nový dům potřebuje i nový bazén

Nový dům potřebuje i nový bazén
20. 04. 2011 Rekonstrukce
Pokud jste se letos rozhodli pořídit si venkovní bazén, je v první řadě velice důležité si ujasnit velikost, vybavení, umístění a finanční otázku celé akce. Vzhledem k dnešním možnostem v bazénové  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !