Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Čas malinČas malin Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 20.08. 2018
Dnes má svátek Bernard
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Rekonstrukce

Zateplujeme fasádu

Zateplujeme fasádu
26. 08. 2011 Rekonstrukce
Zhrozili jste se, když vám přišlo vyúčtování za energie? Právě na vytápění se dá nejvíce ušetřit, a to až polovinu nákladů! Prvním krokem k účtům s nižšími ciframi může být třeba důkladné zateplení  …více»

Nátěr fasády krok za krokem

Nátěr fasády krok za krokem
24. 08. 2011 Rekonstrukce
Při opravě a nátěru omšelé fasády je třeba postupovat důkladně a nevynechat žádný důležitý krok. Náš nákupní seznam obsahuje veškerý materiál, nářadí i techniku, kterou budete pro úspěšnou opravu  …více»

Babí léto – ideální příležitost k posledním venkovním opravám

Babí léto – ideální příležitost k posledním venkovním opravám
22. 08. 2011 Rekonstrukce
Konec léta, který se k nám nezadržitelně blíží, je ideálním počasím pro správné kutily. Právě teď nastává čas, kdy se mohou naplno vyžít ve svém koníčku. Je pořád krásné počasí, ale ne příliš velké  …více»

Nové zařízení dětského pokoje? Právě teď je ten správný čas!

Nové zařízení dětského pokoje? Právě teď je ten správný čas!
11. 08. 2011 Rekonstrukce
Léto je pro zařizování dětského pokoje ideální. Teplé počasí je praktické z hlediska malování nebo stěhování, a pokud jsou děti na prázdninách, máte zcela volné pole působnosti pro úpravu či novou  …více»

Pozor na výstavbu koupelny v patře

Pozor na výstavbu koupelny v patře
7. 05. 2011 Rekonstrukce
Před několika lety jsme si pořídili dvoupodlažní domeček a protože jsme na tom tehdy nebyli finančně příliš dobře, horní podlaží zůstalo jen spoře zařízené. Především bylo až do letošního roku bez  …více»
 

Nový dům potřebuje i nový bazén

Nový dům potřebuje i nový bazén
20. 04. 2011 Rekonstrukce
Pokud jste se letos rozhodli pořídit si venkovní bazén, je v první řadě velice důležité si ujasnit velikost, vybavení, umístění a finanční otázku celé akce. Vzhledem k dnešním možnostem v bazénové  …více»

Položit koberec lze zvládnout vlastními silami

Položit koberec lze zvládnout vlastními silami
9. 04. 2011 Rekonstrukce
Pokud vás v nejbližší době doma čeká pokládání koberce nebo podlahy, asi se rozmýšlíte, zda si na tenhle úkol objednat řemeslníky. Pokud však jste aspoň trochu manuálně zruční, zkuste si to sami.  …více»

Jak na malé koupelny

Jak na malé koupelny
15. 03. 2011 Rekonstrukce
Snad každý, kdo si zařizuje či rekonstruuje bydlení, sní o velké luxusní koupelně. Realita je ovšem taková, že se koupelna musí často vměstnat na pouhých pár metrů čtverečních. To platí samozřejmě  …více»

Dřevěné podlahy na podlahové vytápění ?

Dřevěné podlahy na podlahové vytápění ?
8. 02. 2011 Moderní bydlení
Fenomén podlahového vytápění vyvolává mnoho otázek , my jsme si v praxi ozkoušeli, že znáte-li veškeré aspekty , není se čeho bát! Jde jen o to zvolit dřevěnou podlahu vhodné konstrukce a vědět, ja  …více»

Nová kuchyň za 500 Kč? Renovujte se samolepící fólií.

Nová kuchyň za 500 Kč? Renovujte se samolepící fólií.
17. 12. 2010 Moderní bydlení
Pokud řešíte otázky tipu „Co s tím starým nábytkem, který se už okoukal a je potlučený a poškrábaný?“, dávejte dobrý pozor! Navrhnu vám nenákladné řešení, které je ovšem hned vidět a může tak přinést velkého uspokojení.  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !