Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 21.10. 2018
Dnes má svátek Brigita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Výstavy

Při výstavě KVĚTY se přenesete do 30. let minulého století

Při výstavě KVĚTY se přenesete do 30. let minulého století
13. 07. 2016 Výstavy
Dvacátý ročník výstavy Květy nabídne návštěvníkům květinové aranžmá, kterému bude vévodit královna všech letních květin lilie. Tým aranžérů Českého zahrádkářského svazu vytvoří nezapomenutelná  …více»

Výstava kinematografie

Výstava kinematografie
10. 07. 2016 Výstavy
Nedávno jsme navštívili výstavu kinematografie. Je zde vystavena spousta věcí, které souvisejí s dobou zlaté éry hollywoodského a evropského filmu. U pokladny nás přivítala velmi příjemná paní, která  …více»

Výstava miniatur

Výstava miniatur
24. 05. 2016 Výstavy
K Vánocům jsem dostala vstupenku na výstavu miniatur ve Strahovském klášteře v Praze. Ihned jsem si vyhledala na internetu bližší informace a už jsem věděla, že se mi výstava bude líbit. Také jsem  …více»

Žena a květina patří k sobě. Navštivte výstavy Elegance a Narcis.

Žena a květina patří k sobě. Navštivte výstavy Elegance a Narcis.
4. 04. 2016 Výstavy
Výstaviště Lysá nad Labem Vás zve na dvacátýprvní ročník výstavy Elegance a patnáctý ročník výstavy Narcis v termínu od 21. – 24. dubna 2016. Výstava ELEGANCE nabídne návštěvníkům moderní trendy  …více»

Největší květinový park světa Keukenhof

Největší květinový park světa Keukenhof
28. 03. 2016 Výstavy
Miliony tulipánu, krokusů, hyacintů, narcisů, lilií a dalších voňavých skvostů budou kvést v holandském Keukenhofu, největším květinovém parku světa, letos od 24. března do 16. května 2016  …více»
 

3 dny pro vaše zdraví

3 dny pro vaše zdraví
14. 03. 2016 Výstavy
Touha po zdraví je přirozenou vlastností a stále více lidí se zajímá o to, co je pro jejich kvalitní život prospěšné. Zdraví je tím nejcennějším, co v životě máme. Nemoc nás může zaskočit nepřipravené  …více»

V Olomouci na výstavě

V Olomouci na výstavě
5. 03. 2016 Výstavy
Minulý měsíc jsem dostala e-mail od kamarádky o výstavě Korunovační klenoty... na dosah / Doba Karla IV. na Olomoucku, ve Vlastivědném muzeu v Olomouci. Olomouc je od nás asi hodinu cesty, tak jsem se  …více»

21. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2016

21. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2016
1. 02. 2016 Výstavy
Nenechte si ujít nejnovější trendy, které opět představí veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, jehož 21. ročník se uskuteční 11. a 12. března opět ve veletržním areálu PVA EXPO PRAHA - LETŇANY. A na co se  …více»

Napište dopis Ježíškovi z Dětské planety!

Napište dopis Ježíškovi z Dětské planety!
11. 11. 2015 Výstavy
V termínu od 13. do 15. listopadu 2015 se na holešovickém výstavišti uskuteční další ročník oblíbeného veletrhu hraček, her a dětských potřeb - DĚTSKÁ PLANETA. Tři výstavní dny nabídnou bohatý  …více»

Neviditelná výstava

Neviditelná výstava
21. 10. 2015 Výstavy
O této výstavě jsem se dozvěděla úplně náhodou a po přečtení informací mne velmi zaujala. Rozhodly jsme se s dcerou, že ji navštívíme. Je to jedinečná příležitost seznámit se blíže s životem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Diamanty