Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vybírat sluneční brýleJak vybírat sluneční brýle Pampeliškový med - nejoblíbenější receptyPampeliškový med - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 23.04. 2018
Dnes má svátek Vojtěch
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zahrádka

Jak jsem začala zahradničit

Jak jsem začala zahradničit
1. 05. 2016 Zahrádka
Jsem člověk, který většinu života žil v paneláku na sídlišti a touhu po kousku zahrádky jsem nejspíš zdědila po své mamince. Před několika lety se nám povedlo zakoupit menší domeček s menší zahrádkou  …více»

Jak probudit zahradu ze zimního spánku?

Jak probudit zahradu ze zimního spánku?
22. 03. 2016 Zahrádka
Abyste byli na jaře připraveni dobře pečovat o svou zahradu, potřebujete jen několik dobrých rad a pár spolehlivých pomocníků. Co tedy potřebuje vaše zahrada jako první po probuzení ze zimního spánku?  …více»

10 tipů na jarní prořez stromů

10 tipů na jarní prořez stromů
28. 02. 2016 Zahrádka
Sníh již skoro roztál a teploty stále stoupají, proto je ideální čas vrátit se na zahradu. Během zimy stromy čelily nepřízni počasí, kterou jim teď můžete vynahradit. Pravidelným řezem udržíte stromy  …více»

Jak dostat zahradu po zimě zpět do formy

Jak dostat zahradu po zimě zpět do formy
15. 02. 2016 Zahrádka
Neusněte na vavřínech. Přestože venku je stále ještě pořádná kosa, vaše zahrada už vyžaduje zvýšenou pozornost. Pokud se o ní začnete s péčí starat, ještě než jaro plně propukne, odvděčí se vám svými  …více»

Jak správně vybrat sněhovou frézu

Jak správně vybrat sněhovou frézu
14. 02. 2016 Zahrádka
Pokud přemýšlíte, jak si prakticky poradit s přívaly sněhu pomocí moderní techniky, přinášíme vám několik rad pro výběr sněžné frézy. Sněžné frézy se liší podle výkonu motoru, šíře a výše záběru,  …více»
 

Připravte vaše zahradní stroje na zimní spánek

Připravte vaše zahradní stroje na zimní spánek
19. 11. 2015 Zahrádka
S blížící se zimou je potřeba se náležitě postarat o zahradní stroje a připravit je tak, aby v pořádku přečkaly zimu a na jaře se mohly začít používat jako nové. Přestože se některé stroje v mnohém  …více»

Proč si pořídit zahradu - sedm dobrých důvodů

Proč si pořídit zahradu - sedm dobrých důvodů
17. 11. 2015 Zahrádka
Bydlíte v bytě a do přírody vyrážíte jen o víkendu? Vaše vycházky směřují maximálně s pejskem do parku, nebo s ratolestí na dětské hřiště? Toužíte po kousku zeleného klidu?  …více»

Podzimní radosti na zahradě

Podzimní radosti na zahradě
19. 10. 2015 Zahrádka
Bylo by chybou domnívat se, že s koncem léta končí i úkoly spojené s údržbou zahrady. Čeká na vás plno činností, které je potřeba před koncem sezóny stihnout. S příchodem chladnějších dnů vám sice odp  …více»

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku
1. 10. 2015 Zahrádka
Uskladnění zahradní techniky, kterou v zimě nevyužíváme, bychom neměli podcenit. Kromě jejího důkladného očištění nezapomeňte na několik dalších důležitých úkonů. Prodloužíte tak její životnost  …více»

Podzimní péče o trávník

Podzimní péče o trávník
25. 09. 2015 Zahrádka
Vydatný zimní spánek potřebuje celá příroda a vaše zahrada spolu s ní. Pokud jí chcete pravidelný odpočinek usnadnit, zkuste se inspirovat radami. Sekat již moc nemusíte. S příchodem podzimu můžete  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !