Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 23.02. 2019
Dnes má svátek Svatopluk
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zahrádka

10 tipů na jarní prořez stromů

10 tipů na jarní prořez stromů
28. 02. 2016 Zahrádka
Sníh již skoro roztál a teploty stále stoupají, proto je ideální čas vrátit se na zahradu. Během zimy stromy čelily nepřízni počasí, kterou jim teď můžete vynahradit. Pravidelným řezem udržíte stromy  …více»

Jak dostat zahradu po zimě zpět do formy

Jak dostat zahradu po zimě zpět do formy
15. 02. 2016 Zahrádka
Neusněte na vavřínech. Přestože venku je stále ještě pořádná kosa, vaše zahrada už vyžaduje zvýšenou pozornost. Pokud se o ní začnete s péčí starat, ještě než jaro plně propukne, odvděčí se vám svými  …více»

Jak správně vybrat sněhovou frézu

Jak správně vybrat sněhovou frézu
14. 02. 2016 Zahrádka
Pokud přemýšlíte, jak si prakticky poradit s přívaly sněhu pomocí moderní techniky, přinášíme vám několik rad pro výběr sněžné frézy. Sněžné frézy se liší podle výkonu motoru, šíře a výše záběru,  …více»

Připravte vaše zahradní stroje na zimní spánek

Připravte vaše zahradní stroje na zimní spánek
19. 11. 2015 Zahrádka
S blížící se zimou je potřeba se náležitě postarat o zahradní stroje a připravit je tak, aby v pořádku přečkaly zimu a na jaře se mohly začít používat jako nové. Přestože se některé stroje v mnohém  …více»

Proč si pořídit zahradu - sedm dobrých důvodů

Proč si pořídit zahradu - sedm dobrých důvodů
17. 11. 2015 Zahrádka
Bydlíte v bytě a do přírody vyrážíte jen o víkendu? Vaše vycházky směřují maximálně s pejskem do parku, nebo s ratolestí na dětské hřiště? Toužíte po kousku zeleného klidu?  …více»
 

Podzimní radosti na zahradě

Podzimní radosti na zahradě
19. 10. 2015 Zahrádka
Bylo by chybou domnívat se, že s koncem léta končí i úkoly spojené s údržbou zahrady. Čeká na vás plno činností, které je potřeba před koncem sezóny stihnout. S příchodem chladnějších dnů vám sice odp  …více»

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku
1. 10. 2015 Zahrádka
Uskladnění zahradní techniky, kterou v zimě nevyužíváme, bychom neměli podcenit. Kromě jejího důkladného očištění nezapomeňte na několik dalších důležitých úkonů. Prodloužíte tak její životnost  …více»

Podzimní péče o trávník

Podzimní péče o trávník
25. 09. 2015 Zahrádka
Vydatný zimní spánek potřebuje celá příroda a vaše zahrada spolu s ní. Pokud jí chcete pravidelný odpočinek usnadnit, zkuste se inspirovat radami. Sekat již moc nemusíte. S příchodem podzimu můžete  …více»

Sázení chladnomilných rostlin

Sázení chladnomilných rostlin
20. 09. 2015 Zahrádka
Rozhodli jste se obohatit svoji zahrádku s končící sezonou o nové přírůstky, ale máte strach, jestli již není pozdě? Některé druhy květin jsou na chladné počasí přímo ideální a vyšší teploty jim  …více»

Plody našich krajů: zelenina a luštěniny

Plody našich krajů: zelenina a luštěniny
5. 09. 2015 Zahrádka
Nabídka zeleniny a luštěnin je v letním období opravdu široká. Je proto dobré obohatit svůj jídelníček. Prospěšnost zeleniny pro náš organizmus spočívá podobně jako u ovoce v obsahu vitamínů,  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !