Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 14.11. 2018
Dnes má svátek Sáva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zahrádka

Připravte vaše zahradní stroje na zimní spánek

Připravte vaše zahradní stroje na zimní spánek
19. 11. 2015 Zahrádka
S blížící se zimou je potřeba se náležitě postarat o zahradní stroje a připravit je tak, aby v pořádku přečkaly zimu a na jaře se mohly začít používat jako nové. Přestože se některé stroje v mnohém  …více»

Proč si pořídit zahradu - sedm dobrých důvodů

Proč si pořídit zahradu - sedm dobrých důvodů
17. 11. 2015 Zahrádka
Bydlíte v bytě a do přírody vyrážíte jen o víkendu? Vaše vycházky směřují maximálně s pejskem do parku, nebo s ratolestí na dětské hřiště? Toužíte po kousku zeleného klidu?  …více»

Podzimní radosti na zahradě

Podzimní radosti na zahradě
19. 10. 2015 Zahrádka
Bylo by chybou domnívat se, že s koncem léta končí i úkoly spojené s údržbou zahrady. Čeká na vás plno činností, které je potřeba před koncem sezóny stihnout. S příchodem chladnějších dnů vám sice odp  …více»

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku
1. 10. 2015 Zahrádka
Uskladnění zahradní techniky, kterou v zimě nevyužíváme, bychom neměli podcenit. Kromě jejího důkladného očištění nezapomeňte na několik dalších důležitých úkonů. Prodloužíte tak její životnost  …více»

Podzimní péče o trávník

Podzimní péče o trávník
25. 09. 2015 Zahrádka
Vydatný zimní spánek potřebuje celá příroda a vaše zahrada spolu s ní. Pokud jí chcete pravidelný odpočinek usnadnit, zkuste se inspirovat radami. Sekat již moc nemusíte. S příchodem podzimu můžete  …více»
 

Sázení chladnomilných rostlin

Sázení chladnomilných rostlin
20. 09. 2015 Zahrádka
Rozhodli jste se obohatit svoji zahrádku s končící sezonou o nové přírůstky, ale máte strach, jestli již není pozdě? Některé druhy květin jsou na chladné počasí přímo ideální a vyšší teploty jim  …více»

Plody našich krajů: zelenina a luštěniny

Plody našich krajů: zelenina a luštěniny
5. 09. 2015 Zahrádka
Nabídka zeleniny a luštěnin je v letním období opravdu široká. Je proto dobré obohatit svůj jídelníček. Prospěšnost zeleniny pro náš organizmus spočívá podobně jako u ovoce v obsahu vitamínů,  …více»

Letní prázdniny ve znamení ovoce

Letní prázdniny ve znamení ovoce
4. 08. 2015 Zahrádka
S teplým letním počasím dozrávají meruňky a broskve, jejichž hlavní sezóna je v červenci a srpnu. Meruňky jsou bohaté na vlákninu, která pomáhá při potížích se zácpou. Lykopen v meruňkách pomáhá  …více»

Nevíte si rady při výběru ručních zahradních nůžek?

Nevíte si rady při výběru ručních zahradních nůžek?
13. 07. 2015 Zahrádka
Zjistili jste, že vám na zahrádce již nestačí používat nůžky, které jste v domácnosti vyřadili s tím, že na práci kolem domu budou pořád ještě dost dobré? Možná nastal ten správný čas pořídit si nůžky  …více»

3 tipy v boji proti slimákům

3 tipy v boji proti slimákům
5. 07. 2015 Zahrádka
Každý zahradník má svůj zaručený způsob, jak se zbavit slimáků. Nikomu se to však stoprocentně nepodařilo. Existují ale způsoby, které fungují více než ostatní. S kým máme tu čest  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !