Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 23.09. 2018
Dnes má svátek Berta
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Zahrádka

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku

Zazimujte správně sekačku a další zahradní techniku
1. 10. 2015 Zahrádka
Uskladnění zahradní techniky, kterou v zimě nevyužíváme, bychom neměli podcenit. Kromě jejího důkladného očištění nezapomeňte na několik dalších důležitých úkonů. Prodloužíte tak její životnost  …více»

Podzimní péče o trávník

Podzimní péče o trávník
25. 09. 2015 Zahrádka
Vydatný zimní spánek potřebuje celá příroda a vaše zahrada spolu s ní. Pokud jí chcete pravidelný odpočinek usnadnit, zkuste se inspirovat radami. Sekat již moc nemusíte. S příchodem podzimu můžete  …více»

Sázení chladnomilných rostlin

Sázení chladnomilných rostlin
20. 09. 2015 Zahrádka
Rozhodli jste se obohatit svoji zahrádku s končící sezonou o nové přírůstky, ale máte strach, jestli již není pozdě? Některé druhy květin jsou na chladné počasí přímo ideální a vyšší teploty jim  …více»

Plody našich krajů: zelenina a luštěniny

Plody našich krajů: zelenina a luštěniny
5. 09. 2015 Zahrádka
Nabídka zeleniny a luštěnin je v letním období opravdu široká. Je proto dobré obohatit svůj jídelníček. Prospěšnost zeleniny pro náš organizmus spočívá podobně jako u ovoce v obsahu vitamínů,  …více»

Letní prázdniny ve znamení ovoce

Letní prázdniny ve znamení ovoce
4. 08. 2015 Zahrádka
S teplým letním počasím dozrávají meruňky a broskve, jejichž hlavní sezóna je v červenci a srpnu. Meruňky jsou bohaté na vlákninu, která pomáhá při potížích se zácpou. Lykopen v meruňkách pomáhá  …více»
 

Nevíte si rady při výběru ručních zahradních nůžek?

Nevíte si rady při výběru ručních zahradních nůžek?
13. 07. 2015 Zahrádka
Zjistili jste, že vám na zahrádce již nestačí používat nůžky, které jste v domácnosti vyřadili s tím, že na práci kolem domu budou pořád ještě dost dobré? Možná nastal ten správný čas pořídit si nůžky  …více»

3 tipy v boji proti slimákům

3 tipy v boji proti slimákům
5. 07. 2015 Zahrádka
Každý zahradník má svůj zaručený způsob, jak se zbavit slimáků. Nikomu se to však stoprocentně nepodařilo. Existují ale způsoby, které fungují více než ostatní. S kým máme tu čest  …více»

Několik praktických rad pro nádherný letní trávník, který vám budou sousedé závidět

Několik praktických rad pro nádherný letní trávník, který vám budou sousedé závidět
29. 06. 2015 Zahrádka
Léto už klepe na dveře, a proto jsme pro vás připravili pár tipů, jak správně pečovat o svůj trávník. Každý z nás jistě občas pokukoval po krásném zeleném koberci u sousedů za plotem. Pojďme si tedy  …více»

Moje snažení se zahradami

Moje snažení se zahradami
26. 06. 2015 Zahrádka
Po své babičce jsem získala zálibu v pěstování kytiček. Když jsem se vdala, bydleli jsme s mužem nějakou dobu právě s ní a společnými silami jsme se starali o její zahradu. Babička převážně o její  …více»

Jak stříhat živý plot

Jak stříhat živý plot
15. 06. 2015 Zahrádka
Živý plot je velmi praktickou součástí zahrady. V létě s radostí využijete jeho stín a celoročně vám poskytne úkryt před zraky zvědavců. Abyste se však mohli pyšnit krásným upraveným plotem  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !