Červená řepa - nejoblíbenější receptyČervená řepa - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 17.11. 2017
Dnes má svátek Mahulena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Čarodějkou snadno a rychle

16. 01. 2011 | Knižní tipy

(upravená a rozšířená verze magického slabikáře Čarodějka po česku, pro dámy, ale nejen pro ně)

 

Autorka: Jenny Nowak

Nakladatelství: Metafora, spol. s r. o.

Rok vydání: 2010

Vydání první

Počet stran: 289

Doporučená cena: 199,- Kč

 

 

Motto knihy:

„Magie je věda, která učí praktickému využití všech sil, počínaje od nejnižších zákonů přírody až k nejvyšším zákonům ducha.“

(František Bardon, český hermetik a mág, známý také pod pseudonymem  mistr Frabato)

 

 

O knize Čarodějkou snadno a rychle (upravený a rozšířený magický slabikář Čarodějka po česku, pro dámy, ale nejen pro ně) jsem se dozvěděla jednoho dne zcela nečekaně na jisté sociální síti, kde tuto informaci vypustilo jisté knihkupectví, a stejně nečekaně se mi tato kniha ještě týž den dostala do rukou – no řekněte samy, milé dámy, není to symbolické? Já jsem to rozhodně považovala za jakési řízení osudu, nelitovala jsem peněz a knihu jsem zhltla za pár večerů s tím, že je dobré jednotlivé kapitoly v klidu vstřebat.

 

Přiznávám, že by mne tento titul pravděpodobně nezaujal, kdybych se zrovna cítila šťastná a vyrovnaná. Ale osud tomu chtěl jinak, a já i ve svých 42 letech blázním jako malá holka a chci kouzlit a přivolat si zpět milovaného muže. Jistě, pod vlivy problémů s láskou se chytám kdejakého stébla, a tohle stébélko v podobě knihy Čarodějkou snadno a rychle, s nádherně modrou obálkou, je poměrně dost uklidňující. Kniha je psaná velmi čtivě a nápaditě od začátku až do konce. Je rozdělena do kapitol, z nichž se každá zabývá jiným problémem, který se dotýká jak našeho těla, tak i duše. A samozřejmě nechybí ani praktická magie všedního dne. Chcete, aby Váš milý vstoupil do Vašeho snu? Potřebujete víc informací o karmě? Zajímá Vás síla zázračných krystalů nebo kouzelných obrázků? Stačí nahlédnout do správné kapitoly.

 

Skryté a mnohdy pro nás nevysvětlitelné síly fungují, ať už věříme či nevěříme, a ať chceme či nechceme. Proč je tedy nevyužít ve svůj vlastní prospěch? Samozřejmě tu mluvíme jen a jen o tzv. bílé, tedy neškodné, magii.

 

Ale všechno se dá vysvětlit i jinak, aneb jak už napsala Halina Pawlowská kdysi, zoufalé ženy dělají zoufalé činy. A já dodávám – ale dodává jim to sílu.

 

Lenkajitu - čtenářka

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
vyzerá zaujímavo
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles