Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí
Chytrá žena na Facebooku
Další Miss
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.12. 2018
Dnes má svátek Ester
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká Miss 2012 zná všechny semifinalistky

11. 12. 2011 | Aktuality 2012
Ve středu 30. listopadu se v Severočeském divadle opery a baletu v Ústí nad Labem konalo Krajské finále České Miss pro Severočeský kraj, ze kterého vzejdou 3 dívky za Ústecký a 3 dívky za Liberecký kraj. Ty následně postoupí do celostátního semifinále České Miss 2012, které se uskuteční již 8. prosince v hotelu Clarion v pražských Vysočanech.

První soutěžní disciplínou severočeského finále Česká Miss byla módní show, při které se dívky představily v šatech ze salonu Moravec. Dívky také předvedly svůj talent a ukázaly porotě, v čem opravdu vynikají. Všichni přítomní hosté v Severočeském divadle tak mohli obdivovat tanec, zpěv, hru na piano, ale třeba i scénku.

Soutěž Česká Miss 2012 zná všechny semifinalistkyPromenáda v plavkách bývá vždy pro dívky náročnou disciplínou. Přestože soutěž Česká Miss není o mírách dívek, je to disciplína důležitá a často rozhodující. Česká Miss hledá dívky krásné nejen tělem, ale i duchem. U této disciplíny ocenili porotci souměrnou postavu, pohyb, řeč těla a v neposlední řade i vztah ke sportu a zdravému způsobu života. Nakonec se všechny dívky pořádně zapotily při rozhovoru. Nejlépe se své úlohy zhostily za Ústecký kraj dívky s čísly 7 Lenka Šindelářová z Chomutova, 8 Veronika Kopřivová z Teplic a dívka s č. 9 Marie Potůčková z Roudnice nad Labem, za Liberecký kraj dívky s čísly 1 Andrea Stieblingová z Mladé Boleslavi, 3 Kateřina Chládková z Liberce a dívka s číslem 6 Šárka Sokolová z Liberce. Nyní jsou tak o krůček blíž ke svému velkému snu stát se královnou krásy a získat titul Česká Miss 2012.

Celý večer bravurně moderoval Vlasta Korec. O zábavu se postarala zpěvačka Tereza Kerndlová, která zde představila písně ze svého nového alba. V porotě usedly výkonná ředitelka soutěže Česká Miss Jitka Bělušová, managerka České Miss Lenka Cornová, Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, II. vicemiss 2009 Michaela Štoudková, pořadatelka krajského finále a Miss Sympatie 2002 Lenka Kocmanová Taussigová, hejtmanka Ústeckého kraje Jana Vaňková, a regionální partneři krajského finále. Tento jedinečný večer si nenechali ujít ani Miss České republiky 2005 Lucie Králová, bývalý hokejista a politik Jiří Šlégr, bývalý primátor Ústí nad Labem a poslanec Jan Kubata a další.

Již 8. prosince budeme znát finalistky soutěže Česká Miss 2012. Finálový večer uvidíte na konci března v přímém přenosu na TV Prima. Ještě před rozhodujícím večerem dívky čeká soustředění v exotické zemi a spoustu práce. Podpořte své krajanky!

Česká Miss – jedna soutěž, jedna Miss


Soutěž krásy Miss ČR vznikla v roce 1989 pod názvem Miss Československo. Historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová prestižní konkurenční soutěž Česká Miss. Její vítězky reprezentovaly Českou republiku na mezinárodních soutěžích Miss Universe a Miss Earth. V lednu 2010 získala Michaela Maláčová licenci na soutěže Miss World a Mr. World o nejkrásnějšího muže planety. V květnu loňského roku se Česká Miss sloučila s Miss ČR a pokračuje nadále pod názvem Česká Miss. Česká Miss se tak stala jedinou soutěží krásy v České republice, která dává dívkám šanci realizovat se a uspět jako komplexní osobnosti.Zdroj: Česká Miss

Alena B.
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Pán Bůh se musí božsky bavit, když jeho výtvory známkují jeho výtvory.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles