Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do startu zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 20.10. 2018
Dnes má svátek Vendelín
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česko Slovensko má talent: Táta mi tady chybí

2. 09. 2010 | Televizní tipy

Televizní diváci mají za sebou první díl originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. A hned v prvním díle se talent opravdu objevil!

 

Čtrnáctiletá Tereza Anna Mašková z Třince působila před porotci trochu nejistě, a dokonce se zdálo, že chce mít své vystoupení hlavně hodně rychle za sebou. Směs nejistoty, trémy, ale zcela jistě i zodpovědnosti a očekávání udělala své. A určitě také velká touha uspět a přinést radost nejen sobě, ale i svým blízkým. Tereza se svěřila, že vyrůstá jen s maminkou. Otec měl před deseti lety nehodu a zemřel. Její mladší sestra ho nikdy nepoznala. „Tak teď mi tady chybí,“ uzavřela vzpomínku na tatínka se slzami v očích Tereza.  Ale v momentě, kdy tato na první pohled nenápadná dívka začala zpívat, se stalo kouzlo. Nesmělá slečna se smutnýma očima zmizela, a celý sál si s úžasem uvědomil: Tak tohle je opravdu talent!

 

Za porotce to vyjádřila Lucie Bílá: „Ty jsi neuvěřitelná, jsi názorný příklad toho, že famózní zpěvačka se pozná během pár tónů.“ Jan Kraus jí poradil: „Ode dneška by ses měla každou chvíli, kdy budeš vzhůru, věnovat tomu, co předvedeš příště, protože tvoje šance jsou obrovské.“ A Jaro Slávik hodnocení završil pochvalou: „Máš tak obrovský talent, že bys okamžitě mohla vystupovat v Americe.“ A všichni tři jednohlasně Terezu poslali do dalšího kola.

 

Tereza Anna, která má raději oslovení Tereza – jméno Anna je prý památka po babičce –, byla z hodnocení nadšená. „Vůbec jsem nečekala, že postoupím,“ říkala šťastně. Jaký to byl pro Terezu pocit vidět, že jí celý sál tleská vestoje? „Nádherný, nic takového jsem nezažila a snad ještě nikdy jsem nebyla tak šťastná jako teď,“ líčila. Tereza se učí zpívat pět let, chodí do ZUŠ v Třinci. V září nastoupí do deváté třídy a pak by ráda zkusila přijímačky na Pražskou konzervatoř na obor muzikál, protože by jednou chtěla být zpěvačkou. Přestože si vybrala skladbu od Beyoncé, má prý docela ráda i jazz a občas ho i zpívá na různých vystoupeních. Kromě zpěvu hraje na klavír a ráda tančí hip hop.

 

Sledujte další díl originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT již tuto neděli 5. 9. Nenechte si ujít přehlídku talentů, které pojí jedno společné – všichni chtějí vyhrát 100 000 eur a angažmá v Las Vegas!

 

Zdroj: Prima

 

Gabriela Straková

ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
tak tahleta Anička mně moc zaujalaSmajlíkSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles