Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 19.09. 2018
Dnes má svátek Zita
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Češky se zajímají o plastiku intimních partií

11. 04. 2015 | Péče o tělo

Místo v ordinacích hledají informace na internetu


České ženy pomalu překonávají stud a začínají řešit, jak zlepšit svůj intimní život. Statistiky  za poslední roky totiž dokazují, že české ženy stále častěji využívají plastickou gynekologii. K zákrokům je nejčastěji vedou komplikace po porodu nebo přechodu a někdy nespokojenost se vzhledem genitálií. Společnost na intimní zákroky genitálií teprve zvyká.

Téměř polovina dospělých žen středního a vyššího věku uvádí, že není schopná dosáhnout sexuální satisfakce. Často s tím souvisí i problémy s intimními partiemi po porodu nebo v souvislosti s přechodem.

Největší zájem mají o labioplastiky (modelace malých stydkých pysků). Měsíčně si tento zákrok vyhledá až 1300 uživatelek internetu. Že se ženy o tyto operace zajímají i ve chvíli, kdy je neplánují podstupovat, dokazuje i fakt, že samotnou cenu zákroku si hledá jen devadesát uživatelek měsíčně. Nejčastější jsou labioplastiky.

labioplastikaBoj proti tabu


Proti zažitým tabu gynekologických plastik se snaží bojovat i odborníci -  lékaři se snaží dokázat, že plastické operace ženských partií nejsou nic, za co by se měly pacientky stydět. Důvodem k zákroku často bývá například nedostatečná pevnost tkání pánevního dna způsobená porodem nebo stárnutím. Tyto problémy může vyřešit jednoduchý zákrok.

Za odborníky z plastické gynekologie přichází ale pacientky i z jiných důvodů. Nejčastěji kvůli rejuvenaci (omlazení intimních partií) či hymenoplastice (obnova panenské blány). Hymenoplastiku si některé vybírají z náboženských důvodů, jiné zahajují společný život s novým mužem, a operaci považují za důležitý krok k vymazání starého vztahu. Oproti labioplastice je ale o hymenoplastiku menší zájem i v internetovém vyhledávání. Měsíčně si tento zákrok vyhledá zhruba padesát žen.

Zdroj: Gyncentrum

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !