Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna? Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 13.12. 2018
Dnes má svátek Lucie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestománie: Nepál – Ve stínu velehor

4. 01. 2018 | Televizní tipy
Putování pod himálajskými vrcholy za pradávnými pohřebními rituály, smluvenými sňatky a až na samotný práh královského paláce (1999). Režie pořadu Cestománie: Nepál – Ve stínu velehor J. Piroh.

Cílem nesčetných výprav z celého světa bývají v Nepálu především himálajské vrcholy, mezi něž patří i nejvyšší hora světa. Jako by se občas zapomínalo na to, že země, která bývá spojována s nejproslulejším pohořím planety, žije vlastním pozoruhodným životem.

Má svého krále, má své pradávné tradice a navzdory chudobě zdejší obyvatelé neklesají na mysli. I tak "obyčejný" vztah mezi mužem a ženou se například dodnes řídí pravidly, která Evropan nechce a často ani nemůže pochopit.

Cestománie: Nepál – Ve stínu velehorPři putování fascinujícím královstvím jsme nedali jen na vnější pohled cestovatelů, ale nechali jsme o životě v zemi vyprávět i Češku, která se do Nepálu přivdala, a jejího usměvavého manžela.

Cestománie: Nepál – Ve stínu velehor je k vidění 4. 1. 2018 od 16,45 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cestománie: Nepál – Ve stínu velehor:

Cestománie: Nepál – Ve stínu velehor
Cestománie: Nepál – Ve stínu velehor
Cestománie: Nepál – Ve stínu velehor
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !