Bezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější receptyBezová šťáva a bezový sirup - nejoblíbenější recepty Rebarborový koláč - nejoblíbenější receptyRebarborový koláč - nejoblíbenější recepty Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 25.06. 2018
Dnes má svátek Ivan
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Pompeje ve znamení tragédie

Pompeje ve znamení tragédie
15. 09. 2009 Evropa
Město mělo všechny předpoklady k tomu, aby prosperovalo a rozrůstalo se. Díky výhodné poloze na břehu moře a zároveň u splavné řeky Sarno se v Pompejích čile obchodovalo. Jak krásná je tato země... …více»

Výlet na Moravu do Blanska

Výlet na Moravu do Blanska
13. 09. 2009 Vaše tipy
Nejlepší je jet vlakem, a když si ho vyberete, tak pojedete zřejmě touto cestou: Z Liberce se jede do Turnova, tam se přesedá na vlak do Pardubic, pak se počká na vlak do Blanska. Cesta trvá kolem …více»

Jako malý klokánek

Jako malý klokánek
11. 09. 2009 Praktické rady
S nosítkem můžete své ratolesti věnovat veškerou péči a blízkost. Také pro aktivní rodiče nebude dopravní prostředek či schody žádný problém, navíc ocení volné ruce a možnost pohybu. …více»

Nizozemí – země mnoha kontrastů

Nizozemí – země mnoha kontrastů
2. 09. 2009 Evropa
O Holandsku toho víme (nebo si alespoň myslíme, že víme)již poměrně dost, „legální marihuana“, prostitutky na každém rohu, plno mladých vysmátých teenagerů a mnoho dalších pověr. Teď ale ta pravá tvář …více»

Medúzy se mohou objevit i ve Vltavě

Medúzy se mohou objevit i ve Vltavě
29. 08. 2009 Praktické rady
Slovo "medúza" většinou evokuje moře, kde tihle živočichové převážně žijí. Můžou se ale objevit i na Vltavě. Téměř ve všech oceánech a mořích se vyskytují se vyskytují různé druhy medúz.  …více»
 

Dino park Orlová

Dino park Orlová
27. 08. 2009 Vaše tipy
Přemýšleli jste někdy o tom, jak to tu asi vypadalo přes miliony lety? Dokážete si představit, že tu kdysi chodila obrovská stvoření vysoká několik metrů a těžká několik set kil možná i tun? …více»

S dětmi cestujte jedině bezpečně

S dětmi cestujte jedině bezpečně
24. 08. 2009 Praktické rady
Zanedbat bezpečnost při přepravě dítěte automobilem se nevyplácí, a proto myslete na bezpečí svého dítěte pokaždé, když budete společně nasedat do automobilu. V tomto případě totiž neplatí... …více»

Tajemná krása Adršpašsko-teplických skal

Tajemná krása Adršpašsko-teplických skal
24. 08. 2009 Vaše tipy
Pokud se chystáte vyrazit na výlet a očekáváte nevšední zážitky v jedinečných přírodních scenériích, vaše volba by měla padnout na Adršpašsko-teplické skály na severovýchodě Čech.  …více»

Osmý div světa – Řecko

Osmý div světa – Řecko
23. 08. 2009 Evropa
Zpátky ke kořenům, zpět do kolébky kultury a lidstva – tato slovní spojení se snad v hlavě promítnou každému, kdo někdy zavítá do slunného Řecka. Bohaté kulturní památky, jiná mentalita národa …více»

Brela - Chorvatsko, jak jej ještě neznáte...

Brela - Chorvatsko, jak jej ještě neznáte...
22. 08. 2009 Evropa
Chorvatsko - tak známé a přece pokaždé překvapí. Navštívili jste již tuto kouzelnou zemi? A chcete vědět, jaká kouzla skýtá krásné přímořské městečko Brela?  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !