Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny 5 důvodů, proč nemůžete zhubnout5 důvodů, proč nemůžete zhubnout Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 17.02. 2019
Dnes má svátek Miloslava
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Za vodopády Bílé Opavy

Za vodopády Bílé Opavy
4. 08. 2008 Vaše tipy
Přírodní rezervace Bílá Opava je součástí Národní přírodní rezervace Praděd. Najdete ji přímo pod nejvyšší horou Hrubého Jeseníku. Její nejnižší místo leží v nadmořské výšce 760 m.  …více»

Horký tip na lehké letní osvěžení

Horký tip na lehké letní osvěžení
2. 08. 2008 Evropa
Léto už je v plném proudu a hotel a wellness zařízení tradičně vysoké rakouské kvality Therme Laa – Hotel & Spa vzdálené pouze hodinu cesty z Brna (necelé 3 hodiny cesty z Prahy) přichází  …více»

Se svým kolem můžete pohodlně cestovat také ve vlaku

Se svým kolem můžete pohodlně cestovat také ve vlaku
31. 07. 2008 Evropa
Výlety na kole patří k létu a jsou oblíbené. Právě nyní si sbalí kolo s sebou na cestu ti, kteří chtějí prožít dovolenou aktivně. Bicykl jako dopravní prostředek do míst blízkých i vzdálených zvolí …více»

Objevte tajemství Javoříčského krasu

Objevte tajemství Javoříčského krasu
18. 07. 2008 Evropa
Javoříčko je malá nenápadná obec uprostřed úrodných polí nedaleko Litovle, známá svým názvem snad jen zarytým nadšencům historie. V květnu 1945, na samém sklonku války, tady podobně jako v Lidicích …více»

KAŠPERSKÉ HORY (Šumava)

KAŠPERSKÉ HORY (Šumava)
17. 07. 2008 Evropa
Město bylo v časech své největší slávy jedním z nejvýznamnějších zlatokopeckých rájů v Evropě. Ještě v polovině devadesátých let dvacátého století se o lokalitách v okolí města mluvilo jako  …více»
 

Hrad Kašperk

Hrad Kašperk
17. 07. 2008 Evropa
Navštívit Kašperské Hory a neuvidět hrad Kašperk by jistě byla ohromná škoda. Hrad je totiž jednou z přirozených dominant podhůří Šumavy a Kašperské pahorkatiny.  …více»

Řecký ostrov Zakynthos

Řecký ostrov Zakynthos
14. 07. 2008 Evropa
Zakynthos je svojí rozlohou 406 km² třetím největším řeckým ostrovem v Jónském moři. Hlavním městem je Zakynthos, počet obyvatel ostrova je kolem 40ti tisíc. Tento ostrov je velmi bohatý na zeleň,  …více»

Kdo nebo co to je Ginevra?

Kdo nebo co to je Ginevra?
10. 07. 2008 Evropa
Zní to jako nějaké krásné dívčí jméno. Ale to není to pravda. V italštině totiž „Ginevra“ znamená Ženeva a to je, jak všichni vědí, město ve Švýcarsku. Není to hlavní město, je pouze druhé největší …více»

Písničkami opěvované San Francisco

Písničkami opěvované San Francisco
10. 07. 2008 Amerika
Ve Spojených státech najdete jen těžko hezčí město, než je písničkami opěvované San Francisco. A na rozdíl od jiných amerických metropolí se v něm budete cítit, jako byste ani neopustili Evropu. …více»

Cesta za poznáním Mont Blancu

Cesta za poznáním Mont Blancu
24. 06. 2008 Evropa
Hora, ležící na italsko-francouzských hranicích, která se pyšní s výškou 4807 metrů nad mořem, Mont Blanc, italsky Monte Bianco, je nejvyšší horou Alp, ale také celé Evropy, pokud tedy nepočítáme  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !