Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 06.12. 2019
Dnes má svátek Mikuláš a pozor na čerty!
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cestování

Různorodost bezpečnosti vozidel

Různorodost bezpečnosti vozidel
16. 07. 2009 Praktické rady
Bezpečnost silničního provozu je neustále diskutované téma nejen odborníky, ale i běžnými lidmi. Také díky snahám organizací jako jsou Euro NCAP nebo BESIP se bezpečnost stává důležitá při koupi auta. …více»

Itálie - země mnoha tváří

Itálie - země mnoha tváří
15. 07. 2009 Vaše tipy
Itálie to je země mnoha tváří, kde najdete krásné písečné pláže s čistým azurovým mořem, historií a výborným jídlem. Benátský region určitě patří k nejnavštěvovanějším. Z vlastní zkušenosti mohu …více»

Sedm nezbytností, které nesmí chybět v lékárničce na dovolenou

Sedm nezbytností, které nesmí chybět v lékárničce na dovolenou
14. 07. 2009 Praktické rady
Léto je konečně tady a s ním i doba dovolených, zájezdů a cestování. Většina z nás na zážitky z cest vzpomíná po celý rok a některé historky se dokonce dostanou na čestné místo ve zlatém rodinném …více»

Bitva u Znojma - vyražte na výlet a zažijte ji!

Bitva u Znojma -  vyražte na výlet a zažijte ji!
8. 07. 2009 Evropa
Také vás, vaše protějšky nebo vaše děti láká podívat se do dob, ve kterých se odehrály válečné bitvy? Vidět místa, kde se bojovníci utkali, slyšet hluk zbraní, zažít dobrodružství, napětí... …více»

Nejkrásnější místa Itálie - Toskánsko

Nejkrásnější místa Itálie - Toskánsko
8. 07. 2009 Vaše tipy
Itálie patří k oblíbeným zemím, kde rádi trávíme s rodinou dovolenou. Každý rok objevujeme něco nového a zajímavého. Uchvátí vás nejen svým průzračně čistým mořem a překrásnou vegetací. …více»
 

Tip na krásnou dovolenou - Krkonoše a okolí

Tip na krásnou dovolenou - Krkonoše a okolí
5. 07. 2009 Vaše tipy
Nebudu Vás posílat nikterak daleko a ani za hranice České republiky. Vždyť i u nás jsou krásná místa, která stojí za zmínku a určitě potěší Vaše oko. Dovoluji si Vás pozvat na návštěvu Východních Čech …více»

Ubytování bez nástrah

Ubytování bez nástrah
5. 07. 2009 Praktické rady
Jaro je v plném proudu, do začátku léta také moc nezbývá, venku krásně svítí sluníčko a tak není divu, že se vydáváte do přírody. A pokud nemáte svoji vlastní chatu či chalupu, často hledáte ubytování …více»

Dovolte si vzít (nejen) psa na dovolenou!

Dovolte si vzít (nejen) psa na dovolenou!
1. 07. 2009 Zvířátka
(aneb 5 bodů pro bezproblémový průběh cesty) Na každou cestu do zahraničí se psem nebo kočkou je vhodné se předem připravit. Dostatečná informovanost o pravidlech a zdravotních rizicích vám může …více»

Řidiči v zahraničí musí dávat pozor na pravidla

Řidiči v zahraničí musí dávat pozor na pravidla
1. 07. 2009 Praktické rady
Řidiči, kteří cestují do zahraničí, by měli dávat pozor na pravidla silničního provozu, která se liší v jednotlivých evropských státech. Dodržování rychlosti na dálnicích, placení mýtného... …více»

Letní tábory budou bezpečnější

Letní tábory budou bezpečnější
30. 06. 2009 Praktické rady
Hasičský záchranný sbor totiž ve spolupráci s Ministerstvem zdravotnictví vytvořil celorepublikovou elektronickou databázi rekreačních akcí. Tato databáze je součástí jednotného informačního systému. …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !