Novoroční předsevzetíNovoroční předsevzetí Velký roční horoskop na rok 2019Velký roční horoskop na rok 2019 Jarní prázdniny 2019 - termínyJarní prázdniny 2019 - termíny Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Vánoční strom
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Sobota 19.01. 2019
Dnes má svátek Doubravka
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Česká republika

Kašpárkohraní pro celou rodinu

Kašpárkohraní pro celou rodinu
10. 05. 2010 Česká republika
Druhý ročník největšího dětského festivalu v České republice Kašpárkohraní zaplní v neděli 16. května oboru Hvězda v Praze 6. Vstup na festival bude opět zdarma. Promyšleně koncipovaný program, ve  …více»

Ludgeřovice leží na okraji Oderských vrchů

Ludgeřovice leží na okraji Oderských vrchů
10. 05. 2010 Česká republika
Slezská obec Ludgeřovice, ležící na východním okraji Oderských vrchů, je výhodně strategicky umístěná. Jednou svou stranou hraničí s Ostravou (s městskou částí Petřkovice, odkud pochází zpěvačka  …více»

Karviná s empírovým zámečkem

Karviná s empírovým zámečkem
9. 05. 2010 Česká republika
Než se ale budeme moci podívat do historického centra, projedeme cestou z Ostravy kolem jedné z dominant, a dnes již všeobecně známého a pro Karvinou tak typického kostela, který se vlivem důlní …více»

Moravský Beroun s kyselkou zdarma

Moravský Beroun s kyselkou zdarma
8. 05. 2010 Česká republika
Pokud pojedete z Olomouce do Opavy nejkratší cestou, tak musíte jet přes Moravský Beroun, který se nachází na této trase přibližně 30 km od Olomouce a 42 km od Opavy, pokud byste jeli vlakem, tak  …více»

Horní Maršov s hrobkou šlechtického rodu Aichelburgů

Horní Maršov s hrobkou šlechtického rodu Aichelburgů
7. 05. 2010 Česká republika
Horní Maršov je vesnice ve Východních Čechách kde jsem se narodila a dodnes zde bydlím. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1541. Na začátku obce se nachází hřbitovní kostel, který pochází …více»
 

Městečko Holešov se zchátralým zámkem

Městečko Holešov se zchátralým zámkem
6. 05. 2010 Česká republika
Toto nevelké moravské městečko, ležící na rozhraní Valašska a Hané, dělící čára se prý nachází u místního farního kostela, při příjezdu od Zlína je Valašsko, náměstíčko již náleží Hané. Nejsem …více»

Benešov a Konopiště

Benešov a Konopiště
5. 05. 2010 Česká republika
Benešov leží cca 40 km jihovýchodně od Prahy a žije zde kolem 17 tisíc obyvatel. První zmínky sahají do druhé poloviny 11. století. V nejstarší části města, nazvané Karlov, se dochovaly zříceniny  …více»

Pacov vznikl koncem 13. století

Pacov vznikl koncem 13. století
4. 05. 2010 Česká republika
Malé městečko na 15 poledníku vzniklo koncem 13. století. Mezi významné rody, které ovlivnily jeho další vývoj, patřili Rožmberkové a Malovci z Pacova. V roce 1519 získalo město privilegium volby  …více»

Rožnov pod Radhoštěm - krásné městečko Beskyd

Rožnov pod Radhoštěm - krásné městečko Beskyd
3. 05. 2010 Česká republika
Chtěla bych vás seznámit s městečkem ležícím při úpatí druhé nejvyšší hory Beskyd Radhoštěm v údolí, kterým protéká Rožnovská Bečva. Městečko nesoucí název Rožnov pod Radhoštěm se nachází …více»

Kladno s medvědáriem

Kladno s medvědáriem
2. 05. 2010 Česká republika
Na první pohled se může zdát poněkud neuspořádané a příliš moderní se svými sídlišti, které město obklopují. Nemáme starobylé centrum. Stará zástavba domků, kde žily generace hornických a hutnických  …více»
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !