Ostružiny - pro pochutnání i zdravíOstružiny - pro pochutnání i zdraví Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021 Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 18.09. 2020
Dnes má svátek Kryštof
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Cesty z dluhů - 3. díl - 19. 8. 2020

19. 08. 2020 | Televizní tipy
Zvládne Patrik Mácha splácet hypotéku, živit děti, a nezhroutit se z mnoha zaměstnání? Navíc když do rozpočtu přispívá sám – jeho žena je na mateřské dovolené a stará se o děti. Zvládne takovou zodpovědnost? Sledujte pořad Cesty z dluhů 19. 8. 2020 ve 23.15 na Primě!

Patrik je velký srdcař, a hlavně táta od rodiny. Je to taky muž mnoha řemesel. Opravdu se snaží, aby se jeho rodina měla dobře. Ani jeho žena Míša na mateřské dovolené nelení a ráda by víc rozjela svoje podnikání. Oba pracují do úmoru, přesto na dovolené nebyli šest let. Většinu peněz, které vydělají, „spotřebují“ a neušetří.

Cesty z dluhů - 3. díl - 19. 8. 2020Pětičlenná rodina bydlí v rodinném domku na severní Moravě. Na dům si rodiče vzali hypotéku a na jeho dostavbu mají další úvěry. Aby mladou rodinu uživil, má Patrik hned několik „zaměstnání“. Kromě práce moderátora a DJ provozuje autoškolu, u dopravního podniku brigádničí jako řidič autobusu a dělá výkopové práce.

Všechno, co vydělá, „padne“ na splátky, chod domácnosti a dům. Rodina si nevytváří žádné finanční rezervy. Že to může mít katastrofální důsledky, se ukázalo nedávno. Karanténní opatření kvůli pandemii kompletně zavřelo Patrikovo podnikání. A to doslova ze dne na den.

Příběhy účastníků docu show Cesty z dluhů jsou různé, ale jedno mají společné. Účastníci všech dílů vědí, že je třeba postavit se na vlastní nohy, zvládnout dluhy a nepropadat se hlouběji do pasti nesplacených úvěrů a nevýhodných půjček. Jenže v běžném životě, bez poradce, se to málokdy podaří. I proto přichází skupina Prima s novým pořadem Cesty z dluhů.

Představí čtyři rodiny, které se souhrou okolností ocitly ve špatné finanční situaci. V každém díle moderátor a finanční poradce Jan Waldhauser radí, jak projít krizí rodinného rozpočtu. Rozdává úkoly, které vedou k lepší finanční gramotnosti, a penalizuje ve chvíli, kdy členové rodiny úkoly nesplní či nemají ani snahu s problémy cokoli dělat. Jak se říká: Peníze hýbou světem… Hýbou ale i vztahy, a tak je cílem pořadu Cesty z dluhů zajistit nejen plné peněženky, ale i spokojenost rodiny.

Sledujte pořad Cesty z dluhů 19. 8. 2020 ve 23.15 na Primě!Zdroj, foto: Prima
Vendula Flassig Vrablová

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Cesty z dluhů - 3. díl - 19. 8. 2020:

Cesty z dluhů - 3. díl - 19. 8. 2020
Cesty z dluhů - 3. díl - 19. 8. 2020
Cesty z dluhů - 3. díl - 19. 8. 2020
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !