Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 24.09. 2018
Dnes má svátek Jaromír
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Charitativní běh 2x2014 m se blíží!

17. 04. 2014 | Fitness
„Život je o každém okamžiku…“

Charitativní běh 2x2014 m se blíží! Registrujte se již nyní !


Srdečně Vás zveme na 2. ročník charitativního běhu na podporu nadačního fondu AQUAPURA. Na trati dlouhé 2x2014 m se na Vás těšíme ve středu 23. dubna 2014 od 18.00 hodin. Registrujte se již nyní na info@aquapura.cz!

Start je opět na oválu TJ Sokol Hradec Králové, Eliščino nábřeží 777, Hradec Králové.

Charitativní běh 2x2014 m se blíží!Díky partnerům akce získá každý běžec sportovní lahev, triko a další dárek jako překvapení!

Jak se na běh registrovat? Pošlete email s Vaším jménem do 22. 4. 2014 na info@aquapura.cz. Startovné uhradíte na místě. Při včasné emailové registraci je startovné 300 Kč. Bez předchozí registrace emailem činí startovné 350 Kč.

Celá částka je věnována nadačnímu fondu AQUAPURA.

Registrujte se co nejdříve a pošlete email s Vaším jménem na: info@aquapura.cz.AQUAPURA, nadační fond Pavla a Moniky Staňkových

Nadační fond AQUAPURA vznikl, aby prostřednictvím projektů pomáhal tam, kde je naše pomoc potřebná.  Společnými silami můžeme uvést v život mnoho zajímavých projektů, které podpoří jednotlivce i specializovaná zdravotnická zařízení.

Nadační fond si je vědom skutečnosti, že svoji činnost nemůže rozvíjet bez široké podpory dárců z řad fyzických i právnických osob a obětavé práce jak zaměstnanců nadačního fondu, tak jeho dobrovolníků. Pojďme společně podporovat užitečné projekty.Těšíme se na Vás při našem malém sportovním setkání!


Zdroj, foto: AQUAPURA


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Charitativní běh 2x2014 m se blíží!:

Charitativní běh 2x2014 m se blíží!
Charitativní běh 2x2014 m se blíží!
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !