Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Bílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chutiBílý a červený rybíz – zdravé ovoce výrazné chuti Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 18.08. 2019
Dnes má svátek Helena
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chirurgové VII (19) - Dlouhá cesta zpátky

10. 04. 2012 | Chirurgové

Chirurgové VII (19)

Dlouhá cesta zpátky

Callie Torresová se po hrozivé nehodě a komplikované operaci probudila a začíná procvičovat mozek. Její zranění se hojí, ale dokud nebude úplně pohyblivá a nezmizí infekce, nemůže být se svou holčičkou, které dali jméno Sophia Robbin Torresová. Arizona s Markem se u Callie a dítěte střídají. Callie trpí, že dceru nemůže vidět.   

Derekův pacient, účastník studie, dostane při zákroku infarkt a zemře. V anamnéze nic nebylo a neměl ani žádné příznaky. Příbuzní zatajili jeho srdeční problémy, aby ho dostali do programu. Derek prochází složky dalších lidí ze seznamu, aby místo po zesnulém doplnil. Meredith mu navrhne Adele. Ráno našla cedulku, která vypadla šéfovi z kabátu. Bylo na ní napsáno: „Toto je Richard, Richard je můj manžel.“

ChirurgovéHunt s Karevem léčí Gladys Polcherovou, má rakovinu plic. Je po operaci a vyskytly se u ní infekce. Jde se o velice bohatou dámu, která se všemi jedná jako se služebnictvem. Navíc nehodlá přestat kouřit.

Hunt se ho zeptá, co dělá, aby se stal šéfrezidentem. Řekne, že chce přivézt deset afrických dětí na operace srdce a další zákroky.

Cristina zmobilizuje kolegy a odvezou Callie i s lůžkem za holčičkou. Vidí ji jen přes sklo inkubátoru, přesto je šťastná. Po pěti týdnech už Callie chodí, ale stále nemůže zkoordinovat pohyby rukou natolik, aby byla schopná udržet dítě.

Karev se stále stará o paní Polcherovou, jejíž stav se o dost zhoršil, ale uráží ho dál. Nenechává si to líbit a urážky jí vrací. Potom ho napadne, že by ji mohl přesvědčit, aby poskytla peníze na jeho akci s dětmi. Potřeboval by tak sto tisíc dolarů. Dáma se mu vysměje.

Malá Sophia musí na operaci, ale Arizona nemůže sehnat žádného vyhlášeného dětského chirurga. Zbývá jen Stark. Jde to říct Callie. Najde ji, jak v rámci tréninku tlačí lůžko. Najednou však omdlí, protože to přehnala a způsobila si krvácení. Obě operace probíhají současně. Zatímco Baileyová bez problémů spraví Callieino břicho, u Sophie se vyskytnou komplikace…

Uvidíte 10. dubna od 20,45 na Prima LOVE.

Zdroj: Prima

Gabriela Straková
ChytráŽena.cz


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj


Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !