Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Vánoční cukroví - nejoblíbenější recepty Nejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDYNejoblíbenější VÁNOČNÍ KOLEDY Květina Vánoc - Vánoční hvězdaKvětina Vánoc - Vánoční hvězda Vánočka - nejoblíbenější receptyVánočka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 14.12. 2017
Dnes má svátek Lýdie
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Chřipková epidemie sílí – důležitá je prevence

28. 02. 2015 | Nemoci
Podle zpráv Státního zdravotního ústavu a hlavního hygienika stojíme na prahu plošné chřipkové epidemie. Čtyři kraje hlásí oproti předchozímu týdnu nárůst nemocnosti o více než 200 %, chřipka si bohužel vybírá své první oběti. Důležitá je prevence, zejména pak u rizikových skupin, např. dětí a těhotných a kojících žen. Účinná řešení nabízí také homeopatie.

Základem prevence chřipky zůstávají přísná hygienická a preventivní opatření. V průběhu epidemie se již většinou nedoporučuje očkování, o to důležitější je proto vyvarovat se míst s velkou koncentrací lidí, omezit bezprostřední kontakt s ostatními – objímání, líbání, ale
i obyčejné podání ruky. Je vhodné udržovat určitý odstup, aby se člověk vyvaroval přímého předání chřipkového viru šířeného vzdušnou cestou.

Chřipková epidemie sílí – důležitá je prevenceVhodné je posilovat imunitu zvýšeným podáváním vitamínu C, dostatkem spánku, dostatečným pitným režimem, pobytem na čerstvém vzduchu apod. V případě, že onemocníme, je důležité zůstat doma a chřipku alespoň několik dní „vyležet“, a pokud možno zabránit tak dalšímu šíření viru. Chřipce je možné účinně předcházet také pomocí homeopatie.

Jak na chřipku u těhotných a kojících žen

Těhotné a kojící ženy by se měly vyvarovat nadužívání léků a konzultovat jejich užití se svým lékařem. Právě pro ně může být homeopatická prevence nebo léčba chřipky účinnou
a bezpečnou alternativou. Homeopatické léky doporučuji všem věkovým kategoriím, vynikající zkušenosti s nimi mám zejména u dětí nebo těhotných a kojících žen, u kterých existují jen omezené možnosti jiné léčby.


Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Chřipková epidemie sílí – důležitá je prevence:

Chřipková epidemie sílí – důležitá je prevence
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Na prevenci jsou za mě super herbalmed pastilky. Já osobně je užívám už delší dobu a díky jejich bylin jsem pořád fit.
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles