Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Středa 24.10. 2018
Dnes má svátek Nina
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Co mne zaručeně vytočí?!

12. 06. 2011 | Vaše příběhy
O sobě můžu napsat, že jsem ženská, která má ráda klid, a to nejen v práci, ale i v rodině. Však ne příliš často se mi takového klidu dostává a už vůbec ne současně.
    

Nesnáším, když mně někdo lže, to za prvé, nebo když mě někdo neprávem napadá, to bych byla snad vraždit schopná. Ve třetím případě, když nejsou moje podstatná slova vnímána, nakonec z nich vyplyne velké NIC..., jelikož jak jsem měla již po několik let možnost zjistit -, nic jsem neříkala, a to i přes to, že jsem odpovídala na některou z otázek! Na toto si prostě nejde zvyknout, jelikož s něčím počítáte a druhý den je všechno jinak s vysvětlením: "Já jsem tě neslyšel!" To bych kula žhavé železo!!!
    
Jak mne mohl neslyšet, když se mne následně ptal, co jsem říkala?!! Opět jdu spát vytočená do vývrtky.

     To však zdaleka není všechno!

Přijdu do práce, mladá paní sehnutá u regálu mne jen pozdraví a neváhá - čas na výtku si nechá na později. Paní, která je o nějakých dvanáct let mladší než já..., přesto si najde důvod k tomu, aby mne peskovala, přestože v době, kdy jsem začala pracovat v obchodě, ona tak možná krmila suchým rohlíkem kachny u potoka. Není moje nadřízená, ale chová se tak.  Vždy zrudne. Ani vlastně nemusí, je rudá jak rak, sotva si na mne otevře pusu...

Můj syn? Ten se chová stejně, když si je vědom něčeho, co dělat neměl. S ním si to vyřídím...


Ale co s takovou káčou, která se snaží předhazovat chyby svoje a svých podřízených na mne? ... Nic. Potřebuje pár facek, já to vím, ale mám obavu, že k tomu brzy dojde...!!!!!!!!!!

Autor:Vikitorie
Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
Hodnocení
Nelíbí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Líbí
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 
Čtěte takéKomentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !

Stříbrňáky