Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Tipy na dekorace pro krásnější podzim a zimuTipy na dekorace pro krásnější podzim a zimu Jeřabiny - nejoblíbenější receptyJeřabiny - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Čtvrtek 14.11. 2019
Dnes má svátek Sáva
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli - Plavci a vory

10. 11. 2019 | Televizní tipy
Recept na pstruhy po mlynářsku, jízda na voru a vzpomínky na krásné a nebezpečné řemeslo našich dědečků. Druhá série magazínu o dovednostech našich předků. Režie pořadu Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli - Plavci a vory V. Karas (Premiéra)

Tentokrát vzdáme hold umění a odvaze našich pradědečků a dědečků, kteří po řekách plavili tisíce tun dřeva a také zboží do českých měst. Setkáme se s panem Václavem Husou, potomkem slavného vorařského rodu.

Dozvíme se, kterých míst se plavci na Vltavě nejvíce obávali. Na voru proplujeme Českým Krumlovem a uvidíme, že při průjezdu šlajsnou není ani dnes o dobrodružství nouze. Vyzkoušíme si Co naše babičky umělypráci s nástroji, které k vorařskému životu patřily. A připravíme si nejjednodušší a rychlý recept na úpravu ryby – proslulého pstruha po mlynářsku.

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli - Plavci a vory můžete sledovat 10. 11. 2019 od 18,25 hodin na ČT1!


Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Přehledné srovnání bankovních i nebankovních půjček online na Usetreno.czNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !