Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty Jak vyrobit budku z prkna?Jak vyrobit budku z prkna?
Chytrá žena na Facebooku
Výherní anketa
Kategorie
Narozeninový poklad
Soutěžte o výhry za
více než 150 000 Kč
do konce zbývá:
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Úterý 23.10. 2018
Dnes má svátek Teodor
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Co u muže zmůže flek na blůzce?

21. 04. 2011 | Vaše příběhy
Stalo se to v nejnevhodnější okamžik. Kombinace bílé blůzky a pracovního pohovoru je přímo vražedná. Ale nebudu předbíhat. Co Hance dalo práci vůbec  sesmolit životopis v češtině, který ale bohužel nestačil, takže ještě v  angličtině.

Posláno jich bylo přes sto a ozvala se jediná společnost.  Buď a nebo, ale hlavně se musím na první pohovor řádně připravit, řekla  si Hanka. Pod stromečkem objevila nádhernou bílou blůzku, která  nevypadala lacině, ale zároveň nepůsobila snobsky či výstředně. Raději  ji přeprala za použití příjemně vonící aviváže.

Blůzka se sice trochu  srazila, ale to vůbec nevadilo, protože na pohovoru nakonec není špatné,  když vnady vyniknou docela zřetelně, ale přitom nevyzývavě. Černé  kalhoty, kabelka s několika rajčaty ke svačině a jde se. Nic jiného než  rajče se jí před pohovorem pozřít nechtělo, navíc je to nakonec jídlo i  pití v jednom. Bohužel už při prvním kousnutí z rajčete vystříklo  několik semínek a šťáva se rozprskla na blůzku i s těmi semínky.

I když se je snažila opatrně odstranit, flek zůstal a nešlo s  tím nic moc dělat. Hodina pohovoru se nezadržitelně blížila a jediným  řešením by bylo omluvit se. Ne tak u Hanky. Řekla si, že bude za  upřímnou, všechno vysvětlí podle skutečnosti, nebude nic zakrývat.  Bohužel na pohovoru v prvním kole za obchodního ředitele zaskakovala  jeho asistentka, která si ani tak nevšimla, že vchází Hanka, jako toho  příšerného fleku na bílé blůzce. Slovy nejprve nedala nic najevo, ale  neverbální komunikace u ní pracovala na plné obrátky. Nevydržela to a hned po dovření dveří spustila: "Víte, doufám, o jak exponované a  prestižní místo se ucházíte? K takovému místu je třeba společnost  reprezentovat, kdykoli vstoupíte už jen do dveří. Nezlobte se, ale v  tomto případě nepostupujete do druhého kola." Hanka vytřeštila oči. Tím,  kdo byl upřímný, nestačila být ona, ale svou upřímností ji totálně skolila slova asistentky.

Snažila se situaci vysvětlit, ale marně. Za vším mohla být obyčejná  žárlivost asistentky na mladší, hezčí a chytřejší potencionální  zástupkyni jejího nadřízeného. Neuměla si představit, že by tuto ženu  musela poslouchat a ve všem se jí podřizovat, hlavně se případně dělit  mimopracovně o svého nadřízeného. Byl mezi nimi již pár týdnů milenecký  vztah a nová pracovnice by toto pouto mohla přerušit. Hanka se hned  druhý den obrátila přímo na obchodního ředitele, vysvětlila mu celou  situaci a objednala se na pohovor přímo u něho.
Blůzce se tentokrát vyhnula a po  vzoru asistentky si vzala slušivý kostým, ovšem na cokoli k jídlu i k  pití raději zapomněla.

Nechtěla už podruhé riskovat, že by i byť nepatrný flíček zapříčinil možný neúspěch.  Dopadlo to pomalu jak ve filmu, ale vlastně ještě lépe. Asistentku  obchodní ředitel propustil a Hanka postupně zastala nejen zástupkyni a  asistentku, ale stala se právoplatnou manželkou obchodního ředitele. To  by člověk nevěřil, co někdy u muže zmůže flek na blůzce.
 

pppeettrr - čtenář

ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
to je život po česku...SmajlíkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
že na pohovoru by vnady moc vynikat neměly. Smajlík
Obrázek uživatelky
profil
a taťka byl Bajaja.
Obrázek uživatelky
profil
a nebyla to pretty woman a reditelem richard gere?
Obrázek uživatelky
profil
....a zazvonil zvonec a pohádky je konec Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles

Zlaťáky