Houbový guláš - nejoblíbenější receptyHoubový guláš - nejoblíbenější recepty Bramboráky - nejoblíbenější receptyBramboráky - nejoblíbenější recepty Nakládané zelí - nejoblíbenější receptyNakládané zelí - nejoblíbenější recepty Likér ořechovka - nejoblíbenější receptyLikér ořechovka - nejoblíbenější recepty
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Pátek 21.09. 2018
Dnes má svátek Matouš
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Další případ české Agathy Christie vyřeší Viktor Preiss

23. 02. 2015 | Televizní tipy
Režisérka Lucie Bělohradská natáčí v těchto dnech na pomezí Jizerských hor a Krkonoš filmovou adaptaci detektivního bestselleru sedmdesátých let Zvláštní případ spisovatelky Hany Proškové. Film Případ pro lyžaře uzavře detektivní trilogii s Viktorem Preissem a Davidem Matáskem.

Viktor Preiss se na dovolené coby komisař Vašátko setká na horské chatě s malířem Horácem (David Matásek). Společnosti hostů v ubytovacím zařízení přitom vládne agresivní a arogantní filmový režisér Skorkovský, v podání Davida Prachaře, který v rámci chlapské výchovy terorizuje svého syna. Jeho agresivitu nesou nelibě všichni hosté až do chvíle, kdy je režisér nalezen mrtev. Na komisaři Vašátkovi tak je zjistit, kdo za tímto strašným činem stojí.

Natáčení Případu pro lyžaře probíhá v lyžařských střediscích Příchovice a Rejdice na pomezí Jizerských hor a Krkonoš a mělo by skončit v první polovině února. „Paradoxem Další případ české Agathy Christie vyřeší Viktor Preisstohoto natáčení je, že zatímco všude kolem nás je bílá pohádka, my máme od rána do večera zatemněno, protože přes den točíme většinu nočních scén,“ říká režisérka Lucie Bělohradská. „Osobně romány Hany Proškové miluji, protože ji považuji za českou  Agathu Christie. Je přímým protimluvem k akčním a dynamickým příběhům, které se teď točí. Celému triptychu jejich adaptací říkám staromilské detektivky, protože jsou založeny na lidech, jejich psychologii a vzájemných vztazích,“ dodává Bělohradská.

 „Po Případu pro rybáře, který běžel na televizních obrazovkách v roce 2013, a filmu Případ pro malíře, který se původně jmenoval Černé jako smola a do vysílání jej teprve připravujeme, uzavřeme tento cyklus příběhů komisaře Vašátka a jeho přítele malíře Horáce právě Případem pro lyžaře,“ říká kreativní producent Jan Štern, v jehož tvůrčí producentské skupině Případ pro lyžaře vzniká. „V Případu pro lyžaře se dostane vztah našich dvou přátel na hranu únosnosti a bude vystaven té nejtěžší zkoušce. Z tohoto hlediska je to nejdramatičtější díl.“ doplňuje Štern.

V Příběhu pro lyžaře hrají: Viktor Preiss, David Matásek, David Prachař, Matiáš Svoboda, Petra Špalková, Jiří Lábus, Jana Boušková a další
 
Zdroj, foto: Česká televize

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj

Další fotografie ke článku Další případ české Agathy Christie vyřeší Viktor Preiss:

Další případ české Agathy Christie vyřeší Viktor Preiss
Další případ české Agathy Christie vyřeší Viktor Preiss
Další případ české Agathy Christie vyřeší Viktor Preiss
Další případ české Agathy Christie vyřeší Viktor Preiss
 Komentáře
Žádné komentáře
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !