Čas malinČas malin Borůvky - víte o nich všechno?Borůvky - víte o nich všechno? Rybízová marmeláda - nejoblíbenější receptyRybízová marmeláda - nejoblíbenější recepty Školní rok 2020/2021Školní rok 2020/2021
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
Neděle 09.08. 2020
Dnes má svátek Roman
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 

Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Dejte svému oblíbenému tričku šanci na delší život

16. 07. 2020 | Domácnost
-Komerční sdělení-

Věděli jste, že každý kus oblečení na sebe v průměru vezmete pouze šestkrát, než ho vyhodíte? Pokud si chcete své oblíbené kousky uchovat déle a přistupovat tak zodpovědně nejen k přírodě, ale i všem, kteří pracují v módním průmyslu, stačí věnovat větší pozornost praní a šetrnému odstraňování skvrn. Protože tak oblečení prodlužujete život. A když se váš společný čas naplní, můžete jej poslat dál někomu, kdo ho ještě rád unosí. Mohou to být například děti z projektu Klokánek, neboť v rámci spolupráce značky Vanish a Fondu ohrožených dětí se nositelný textil odložený do kontejnerů Klok.tex věnuje těm, kteří ho ještě užijí a ocení.

odstranění skvrn s Vanish Oxi ActionJe nutné řešit skvrny?


Oblečení se zaschlými skvrnami se zbavujeme rychle. Dříve ho vyhazujeme. Proto mnoho domácností užívá speciální přípravky, které šetrně zbaví oblíbené kousky šatníku skvrn a rozzáří barvy. Jednoduše tím prodlužujeme životnost a dobu užití oblíbených triček, halenek či džínů. Avšak to není jediná zásada, které bychom se měli držet, aby nám oblečení vydrželo déle a kvalitní.

Čtěte cedulky!


I když jsou cedulky uvnitř oblečení otravné a někdy škrábou, informace na nich jsou důležité. Pokyny ohledně doporučené teploty a způsobů žehlení prádla hrají důležitou roli. Pokud je navíc na oděvu uvedeno, že je určeno pouze k chemickému čištění, vyhněte se pračce obloukem a odneste ho do čistírny.

Perte rychle a efektivněVanish Oxi Action


Ohleduplnost k životnímu prostředí hraje v posledních letech čím dál větší roli. Ruku v ruce s tím jde i zodpovědné praní na nízké teploty a kratší prací cykly. V Evropě se již průměrná teplota při praní prádla snížila na 42 °C a každoročně stále klesá. Pokud se vám stane jakákoli nehoda, která zanechá stopy na vašem barevném oblečení, je třeba věnovat pozornost skvrně zvlášť. Před tím, než dáte daný kousek oblečení prát, potřete skvrnu tekutým odstraňovačem skvrn Vanish Oxi Action. Nenechávejte ho ale zaschnout déle než 10 minut. Stačí, když ho nanesete na konkrétní místo a mezitím stihnete naplnit pračku, prohledat všechny kapsy, zapnout zipy a zkontrolovat pokyny na cedulkách. Nemusíte se bát, odstraňovač skvrn funguje již při nízkých teplotách a jeho použití je tak šetrné ke tkaninám i barvám, které krásně rozzáří.

Nejzářivější barva? Přece bílá!


Na sněhově bílou platí vyšší teploty, díky kterým nedojde k zašednutí nebo zažloutnutí prádla. Samozřejmě ale věnujte pozornost materiálu, některé snášejí pouze nižší teploty. A skvrny řešte okamžitě. Když už se vám vzpomínka na dobré jídlo kromě paměti otiskne i na bílou košili, použijte nejlépe Vanish Oxi Action na bělení a odstranění skvrn. S ním vám prádlo vydrží zářivě bílé i po padesáti vypráních, a to neobsahuje bělicí látky na bázi chloru. Skvrny účinně odstraní aktivní kyslík, díky němuž nedojde k narušení struktury prádla ani ztrátě jeho barev. Jednoduše, když se ke svému oblečení budeme chovat přátelsky, odmění se nám mnoha dalšími společnými zážitky.  


Vanish Oxi ActionVyšší dívčí


Na hedvábí a vlnu je také ideální tekutý odstraňovač, který neobsahuje chlor. Šetrně uvolní špínu a nečistoty z látek hned napoprvé, a to i při použití za nízkých teplot.

Tip: Vanish Oxi Action – tekutý odstraňovač skvrn a Vanish Oxi Action tekutý pro bělení a odstranění skvrn

Tekutý odstraňovač skvrn je možné použít současně s praním, na předmáčení či aplikovat přímo na skvrnu a poté vyprat. Díky obsahu aktivního kyslíku dojde k odstranění skvrny, aniž by byla narušena struktura prádla.

Z nákupu jakéhokoli produktu značky Vanish navíc přispěje firma RB (Hygiene Home) Czech Republic 3 Kč na Fond ohrožených dětí.Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 Komentáře
Obrázek uživatelky
profil
Výborný pomocníkSmajlík
Obrázek uživatelky
profil
používámSmajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tipNAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY Zásady ochrany osobních údajů KONTAKT © Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles