Velký roční horoskop na rok 2018Velký roční horoskop na rok 2018 Pěvecká show SuperStar 2018 zná své porotcePěvecká show SuperStar 2018 zná své porotce Velikonoční beránek nejoblíbenější receptyVelikonoční beránek nejoblíbenější recepty Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018Robinsonův ostrov - pravidla pro rok 2018
Chytrá žena na Facebooku
Kategorie
Přihlášení
Jméno :

Heslo :


  trvale

Dnes je
pondělí 26.02. 2018
Dnes má svátek Dorota
Vyhledávání
Doporučujeme
 
 
 
Naše speciály
ZAJÍMAVÉ TIPY
Dělená strava? Zase další dieta? Nebojte se, dělená strava spočívá v tom, že své jídlo dělíte na bílkoviny, sacharidy a neutrální potraviny.

Deník miminka - můj pátý týden

8. 05. 2011 | Vaše příběhy
Od té doby, co maminka zabalila tatínkovi věci, jsem tatínka už neviděl. Ale byl jsem spokojenější, protože maminka byla veselejší a víc si se mnou hrála a chovala mě a taky mi povídala.

Občas vytáhla takovou otvírací krabičku s papírkama, vždycky se do ní dívala a podle toho, co tam viděla, mi povídala nějakou pohádku.

Maminka ze mě měla velkou radost, protože říkala, že ze mě bude čtenář nebo tak něco. A říká to hlavně proto, že když mě přinese k takové veliké věci plné těch krabic s papírkama, tak na to moc rád koukám. A to v jednom kuse, moc se mi to líbí. Maminka říkala, že se to jmenuje knihovna a ty krabice v tom jsou knížky. Vždycky mě vezme ke knihovně a ukáže na nějakou knížku a povídá mi, že tohle nečetla, tohle četla víckrát a tamto jednou... Ukazuje mi různá písmenka a to se mi moc líbí. Těch písmenek je tam strašně moc a hrozně by mě zajímalo, kolik jich jen může být. Až budu větší a budu umět počítat, tak si je všechny spočítám, abych věděl, kolik jich tam je.

A asi už i vím, jak je to s tou nocí, protože maminka už nemá pod očima tmu a pořád mě chválí, že jsem v noci krásně spinkal a o papání jsem si řekl jen dvakrát. A takhle to teď chodí pořád a maminka z toho má velikou radost. Prostě když otevřu očička a nic nevidím, tak to je asi ta noc. Takže pokud nemám opravdu hlad, tak vždycky zavřu očka a spinkám dál.

A taky jsme s maminkou navštívili paní doktorku a mně se to docela líbilo. Paní doktorka byla moc hodná a řekla mamince, že už mám 53 centimetrů a 3,5 kilo a maminka z toho byla moc veselá. Podle paní doktorky jsem zdravý a to mamince udělalo taky velkou radost.

Za paní doktorkou prý budeme chodit pravidelně a taky mě prý čeká očkování. Nemám představu o tom, co to znamená pravidelně a co je to očkování, ale protože jsem zvědavý kluk, tak se na to moc těším!


Dorie - čtenářka
ChytráŽena.cz

Tento článek také můžete
* Přidat do oblíbených FACEBOOK Přidat na Facebook
Poslat emailem GOOGLE Přidat na Google
TISK Vytisknout Linkuj
 
Čtěte takéKomentáře
Obrázek uživatelky
profil
Pěkný příběh.Smajlík
Aktuální soutěže
Komerční prezentace
 
 
 
Náš tip

Dopřejte si krásná česká plastová okna.

Potřebujete stylová a pohodlná křesla do pracovny? Vyberte si kvalitní kancelářské židle Hawaj.

NAVŠTIVTE NÁS ...
PŘIDAT MEZI OBLÍBENÉ NÁPOVĚDA VŠEOBECNÉ PODMÍNKY KONTAKT  ? Všechna práva vyhrazena   DESIGNED by   RSS 

Publikování nebo šíření obsahu serveru bez písemného souhlasu autora JE ZAKÁZÁNO !
Smajlíci: Copyright © Aiwan. Kolobok smiles